Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Hmm?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

Cs-Arena.eu moim życiem <3 <3 <3

• Banned
  • 0 postów

Witam.
Czy mógłby mi to ktoś wyjaśnić? Koledzy moderatorów mają jakieś specjalne prawa, o których nic nie wiem:)?
Dlaczego podanie to zostaje przyjęte http://cs-arena.eu/i...pszy-admin-tsa/ ?
Koleś gdy składał podanie miał 1 post a tym postem bym powyższy a datę rejestracji 2 h przed napisaniem tematu...

Jestem na Tak, sam Cię nakłaniałem do składania tego podania, ponieważ my we 2 najdłużej zawsze siedzimy na Team Speaku. Jednym słowem przydasz się.

Tak, tak, tak...
Tutaj przytoczę jeden temat bo nie chce mi się więcej szukać http://cs-arena.eu/i...admina-grubo-p/
Odrzucasz podanie z powodu braku postów to dlaczego na TS przyjmujesz?

Nie chcę tutaj robić "wojny" no ale może traktujmy równo każdego a nie, że moderator może co chce ;)
Jeżeli już Kuba tak przyjmujesz to weź ściągnij tutaj wszystkich swoich ziomkow i damy im adminów to
może nikt nie będzie na nich narzekał. Pozdro.

• 3
http://

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

także lucas dał nam dostęp do serwerów i mieliśmy się podzielić serwerami i się nimi opiekować ja mam 4fun i aim'a tiger ma ffa i ts a lucas dd2 i cod. Więc opiekujemy się serwerami co do kuby nie wiem jakie on ma serwery.

• 0

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

• Banned
  • 0 postów

także lucas dał nam dostęp do serwerów i mieliśmy się podzielić serwerami i się nimi opiekować ja mam 4fun i aim'a tiger ma ffa i ts a lucas dd2 i cod.

Ciesze się z tego niezmiernie no ale zapraszam do dyskusji na temat tego co napisałem.

• 0

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Na pewno FaRt masz rację .

Każdy musiał spełnić wymagania, aby uzyskać " FLAGĘ " czy to Ja , Ty , Gogol czy nawet Frost .

Nikt nie dał nam rang od tak, a takie przyjmowanie tylko zle się odbije ... .

Bo kur... po coś wymagania zostały napisane .

Ja popieram Fart'a chodz TS mnie nie interesuje, ale nie może być takiego syfu .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Kanguurek

Kanguurek

Zaawansowany.

• Arenowicz
  • 390 postów

Zawszs tutaj moderatorom odbijał kolorek do głowy...Price, co wgl Twoja wypowiedź tutaj wnosi ? Tutaj temat o tsie, a Ty piszesz kto jakie serwery ma przydzielone... -,-

//edit

Sorka Tiger-Swat, wiesz zawsze spoko ziomek byłeś xD

Tiger-Swat (14 maj 2016 - 21:23):
Tiger?.. Raczej Price..

• 0

CS-ARENA.EU

ZAPRASZAM NA SERWER AIM/FY/AWP !!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Kangurek przecież to nie Tiger napisał, tylko Frost (PRICE) naucz się czytać xD
Co do tematu - Jeśli składasz Fart skargę to jest do tego odpowiedni dział :D

Jeśli to tylko "kwestia do poruszenia" to moje zdanie jest następujące - korzystam z tego ts tyle, że aż wstyd mówić, bo prawie wcale.
Z "kolegami" zawsze tak jest, że chcemy dla nich dobrze a to się kończy "faworyzowaniem" a co za tym idzie - byciem nie fair wobec drugiej osoby w tym samym położeniu.
Jednakowoż kolega póki co jest ogarnięty, nie sprawia problemów i "nadaje się" (tak, byłem ostatnio kilkukrotnie na ts, więc mogę to stwierdzić) na bycie adminem ts3. Poza tym nie jest potrzebne tylu adminów Team Speak 3, skoro mało kto tam przesiaduje. Elo :D

• 2

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   Chuligan.

Chuligan.

Nie łowie ryb tylko fajczę bita

• Arenowicz
  • 1124 postów
Fart ma racje. Ktoś kto ma 1 post na forum dostaje admina i jest wszystko spoko, jak ja z Fartem przyjeliśmy Szejsa, który mial kolo 20 postów to była wielka wojna w mod roomie. A tak poza tematem to nawet już nie wspominam o nabijaniu postów przez Tigera...
Kuba. (15 maj 2016 - 17:58):
Nabijenie postów przez Tigera, pamietasz dzień kiedy pozamykałeś tematy w dziale pluginy i uzbierało się okolo 40 postów wtedy.

• 1

OFFLINE   dyLak

dyLak

Użytkownik

• Banned
  • 66 postów

Fart, po co ty sie odzywasz skoro nie znasz tego czlowieka? odeszles wiec nie wnikaj w spary forum 

• 2
Dołączona grafika

Jezeli Pomoglem, nie zapomnij OCENIĆ :)
----------------------------------------------------------------------
Z góry Dzieki ;)

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Zasłużony
  • 2252 postów

Farcik, Chuligan i inne osoby, które odeszły na sieć Fresha i nagle przychodzą i pouczają wszystkich. Może i ma 1 posta, i co z tego ? Wymagania, regulamin itd. Lucas dał nam serwery pod opiekę, o których decydujemy, a TS3 ma akurat Tiger, więc to jest już jego sprawa kogo przyjmuje. Poza tym miałeś J@, a gdy przeszedłeś na Cs life pokazałeś swoją klasę. :) Proszę Cię odrzuciłem podanie Kryniola, który praktycznie z naszym TS'em nie miał styczności. Siedzę na TSie najwięcej, więc wiem kto siedzi i ile, i raczej mam prawo decydować kogo przyjmować, a kogo nie. Jeżeli Lucasowi, by to nie pasowało sam wszedłby na Team Speaka i odebrał mu admina. ;)

• 3
Dołączona grafika

OFFLINE   Ezkill

Ezkill

Najseksowniejszy Admin TS3

• Arenowicz
  • 6 postów

I. Team Speak potrzebuje nowych adminów ja już na nie jednym  TS byłem i wydaje mi się że Zasługuję na tą range. Bo z tg co widzę to sprawa dotyczy się mnie drogi Farciku.

II. Na Ts dzięki Kubie dochodzą nowi spoko ludzie którzy wreszcie z tg team speaka korzystają. [Ale nie ma cie na nim więc skąd możesz o tym widzieć.]

III. Nie mam zamiaru wywoływać tu żadnej wojny ale jako nowy SA na TS, wydaje mi się że dobrze spełniam swoje zadanie, i będę czekał na Awans z SA na SSA.

3majcie się :*

• 0

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

• Banned
  • 0 postów

Fart, po co ty sie odzywasz skoro nie znasz tego czlowieka? odeszles wiec nie wnikaj w spary forum 

Tak nie znam człowieka, z którym użerałem się przez kilka miesięcy na sieci... Prędzej to ty nie znasz poprawnej polszczyzny pisząc słowo "odeszłes".

Farcik, Chuligan i inne osoby, które odeszły na sieć Fresha i nagle przychodzą i pouczają wszystkich. Może i ma 1 posta, i co z tego ? Wymagania, regulamin itd. Lucas dał nam serwery pod opiekę, o których decydujemy, a TS3 ma akurat Tiger, więc to jest już jego sprawa kogo przyjmuje. Poza tym miałeś J@, a gdy przeszedłeś na Cs life pokazałeś swoją klasę. :) Proszę Cię odrzuciłem podanie Kryniola, który praktycznie z naszym TS'em nie miał styczności. Siedzę na TSie najwięcej, więc wiem kto siedzi i ile, i raczej mam prawo decydować kogo przyjmować, a kogo nie. Jeżeli Lucasowi, by to nie pasowało sam wszedłby na Team Speaka i odebrał mu admina. ;)

Nie pierdol mi tutaj bo wymagania ma każdy spełniać i szczerze wali mnie to, że jest to twój koleżka i jaki on to nie jest fantastyczny. Każdego należy traktować równo no może pomimo twojej osoby;)

Poza tym miałeś J@, a gdy przeszedłeś na Cs life pokazałeś swoją klasę.

Klasę pokazałem tym co robiłem na tej sieci w przeciwieństwie do ciebie gdyż ty jej tylko zagrażasz.
Jeszcze można powiedzieć, że pokazałeś klasę swojego serwera JB, którego jeszcze nie ma choć
sygnatura mówi co innego.

Siedzę na TSie najwięcej, więc wiem kto siedzi i ile, i raczej mam prawo decydować kogo przyjmować, a kogo nie.

Ileż razy ja to słyszałem nie tylko odnośnie tego serwera ty wszędzie jesteś najwięcej. Wcześniej mówiłeś, że Tiger ma w opiece TS
więc nie za bardzo wydaję mi się byś ty mógł o tym decydować no ale zielony uderza po główce bo tobie wszystko można.

Reasumując robisz to co ci się podoba mając w dupie każdego innego, który nie jest twoim kolegom a takich osób można szybko
oraz w ogromnej ilości odnaleźć :) Ale co ja tam się będę przejmował.

I. Team Speak potrzebuje nowych adminów ja już na nie jednym  TS byłem i wydaje mi się że Zasługuję na tą range. Bo z tg co widzę to sprawa dotyczy się mnie drogi Farciku.

II. Na Ts dzięki Kubie dochodzą nowi spoko ludzie którzy wreszcie z tg team speaka korzystają. [Ale nie ma cie na nim więc skąd możesz o tym widzieć.]

1. COD MOD za moich czasów też potrzebował ale osoby z taką ilością postów i datą rejestracji było wykluczane. Zasługujesz bo jesteś kolegą tego Kuby? Nie wydaję mi się.
2. Drobna literówka wdała ci się we znaki gdyż miałeś napisać odchodzą. 

[Ale nie ma cie na nim więc skąd możesz o tym widzieć.]

Popatrz na mają statystyki i datę rejestracji i wtedy możemy pogadać;/

• 0

OFFLINE   Ostiu.

Ostiu.

Siekiera motyka dupa jasio

• Zasłużony
  • 729 postów

także lucas dał nam dostęp do serwerów i mieliśmy się podzielić serwerami i się nimi opiekować ja mam 4fun i aim'a tiger ma ffa i ts a lucas dd2 i cod. Więc opiekujemy się serwerami co do kuby nie wiem jakie on ma serwery.

Nie wiem po co to napisałeś jeżeli on cię o to nie pytał... popisujesz się czy co..

a ty co się odzywasz? masz multi konto z tego co się nie mylę.  FaRt. ma takie same prawo co ty więc cichaj...

Z twojej wypowiedzi wynika że Kryniol składał podanie na TS3 a składał na DD2, czytaj ze zrozumieniem :D Pozdrawiam xD

• 1

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Wez to Lucas zamknij bo to gorsze pierdolenie niż u " Ewy Drzyzgi w ' Rozmowy w toku ' " ... .

Teraz wyciągacie jakieś niepotrzebne brudy , od początku jak jestem na Arenie macie spięcia do siebie [ Fart & Kuba ] .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 421 postów

Na brak wystarczającej liczby postów można przymknąć oko, ale to było ewidentne zarejestrowanie się na forum tylko po to, by napisać podanie, a to już powinno być raczej mniej tolerowane przez administrację i świadczące na niekorzyść ubiegającego się o stanowisko. ;>

• 0

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Zasłużony
  • 2252 postów
To jest tylko TS3, więc nie wiem dlaczego jeszcze dalej drążymy ten temat. A dla twojej świadomości Farcik to dzisiaj sloty były Full i sam nie mogłem wejść ;) więc raczej nie można powiedzieć, ze ludzie odchodzą, no chyba, że idą na "twoją sieć". ;)
  • 0
Dołączona grafika

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

• Banned
  • 0 postów

To jest tylko TS3, więc nie wiem dlaczego jeszcze dalej drążymy ten temat. A dla twojej świadomości Farcik to dzisiaj sloty były Full i sam nie mogłem wejść ;) więc raczej nie można powiedzieć, ze ludzie odchodzą, no chyba, że idą na "twoją sieć". ;)

Proszę o zamknięcie tego bo wychodzi z tego kłótnia a tego nie chcę..

• 0