Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
FaRt.

Hmm?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy mĂłgĹby mi to ktoĹ wyjaĹniÄ? Koledzy moderatorĂłw majÄ jakieĹ specjalne prawa, o ktĂłrych nic nie wiem:)?
Dlaczego podanie to zostaje przyjÄte http://cs-arena.eu/index.php?/topic/15664-najlepszy-admin-tsa/ ?
KoleĹ gdy skĹadaĹ podanie miaĹ 1 post a tym postem bym powyĹźszy a datÄ rejestracji 2 h przed napisaniem tematu...

Jestem na Tak, sam CiÄ nakĹaniaĹem do skĹadania tego podania, poniewaĹź my we 2 najdĹuĹźej zawsze siedzimy na Team Speaku. Jednym sĹowem przydasz siÄ.

Tak, tak, tak...
Tutaj przytoczÄ jeden temat bo nie chce mi siÄ wiÄcej szukaÄ http://cs-arena.eu/index.php?/topic/15176-kryniol-na-admina-grubo-p/
Odrzucasz podanie z powodu braku postĂłw to dlaczego na TS przyjmujesz?

Nie chcÄ tutaj robiÄ "wojny" no ale moĹźe traktujmy rĂłwno kaĹźdego a nie, Ĺźe moderator moĹźe co chce ;)
JeĹźeli juĹź Kuba tak przyjmujesz to weĹş ĹciÄgnij tutaj wszystkich swoich ziomkow i damy im adminĂłw to
moĹźe nikt nie bÄdzie na nich narzekaĹ. Pozdro.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takĹźe lucas dał nam dostęp do serwerĂłw i mieliśmy się podzielić serwerami i się nimi opiekować ja mam 4fun i aim'a tiger ma ffa i ts a lucas dd2 i cod. Więc opiekujemy się serwerami co do kuby nie wiem jakie on ma serwery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takĹźe lucas daĹ nam dostÄp do serwerĂłw i mieliĹmy siÄ podzieliÄ serwerami i siÄ nimi opiekowaÄ ja mam 4fun i aim'a tiger ma ffa i ts a lucas dd2 i cod.

Ciesze siÄ z tego niezmiernie no ale zapraszam do dyskusji na temat tego co napisaĹem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno FaRt masz racjÄ .

KaĹźdy musiaĹ speĹniÄ wymagania, aby uzyskaÄ " FLAGÄ " czy to Ja , Ty , Gogol czy nawet Frost .

Nikt nie daĹ nam rang od tak, a takie przyjmowanie tylko zle siÄ odbije ... .

Bo kur... po coĹ wymagania zostaĹy napisane .

Ja popieram Fart'a chodz TS mnie nie interesuje, ale nie moĹźe byÄ takiego syfu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawszs tutaj moderatorom odbijaĹ kolorek do gĹowy...Price, co wgl Twoja wypowiedĹş tutaj wnosi ? Tutaj temat o tsie, a Ty piszesz kto jakie serwery ma przydzielone... -,-

//edit

Sorka @Tiger-Swat, wiesz zawsze spoko ziomek byĹeĹ xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kangurek przecież to nie Tiger napisał, tylko Frost (PRICE) naucz się czytać xD
Co do tematu - Jeśli składasz Fart skargę to jest do tego odpowiedni dział :D

Jeśli to tylko "kwestia do poruszenia" to moje zdanie jest następujące - korzystam z tego ts tyle, że aż wstyd mówić, bo prawie wcale.
Z "kolegami" zawsze tak jest, że chcemy dla nich dobrze a to się kończy "faworyzowaniem" a co za tym idzie - byciem nie fair wobec drugiej osoby w tym samym położeniu.
Jednakowoż kolega póki co jest ogarnięty, nie sprawia problemów i "nadaje się" (tak, byłem ostatnio kilkukrotnie na ts, więc mogę to stwierdzić) na bycie adminem ts3. Poza tym nie jest potrzebne tylu adminów Team Speak 3, skoro mało kto tam przesiaduje. Elo :D

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fart ma racje. KtoĹ kto ma 1 post na forum dostaje admina i jest wszystko spoko, jak ja z Fartem przyjeliĹmy Szejsa, ktĂłry mial kolo 20 postĂłw to byĹa wielka wojna w mod roomie. A tak poza tematem to nawet juĹź nie wspominam o nabijaniu postĂłw przez Tigera...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fart, po co ty sie odzywasz skoro nie znasz tego czlowieka? odeszles wiec nie wnikaj w spary forum 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Farcik, Chuligan i inne osoby, ktĂłre odeszĹy na sieÄ Fresha i nagle przychodzÄ i pouczajÄ wszystkich. MoĹźe i ma 1 posta, i co z tego ? Wymagania, regulamin itd. Lucas daĹ nam serwery pod opiekÄ, o ktĂłrych decydujemy, a TS3 ma akurat Tiger, wiÄc to jest juĹź jego sprawa kogo przyjmuje. Poza tym miaĹeĹ J@, a gdy przeszedĹeĹ na Cs life pokazaĹeĹ swojÄ klasÄ. :) ProszÄ CiÄ odrzuciĹem podanie Kryniola, ktĂłry praktycznie z naszym TS'em nie miaĹ stycznoĹci. SiedzÄ na TSie najwiÄcej, wiÄc wiem kto siedzi i ile, i raczej mam prawo decydowaÄ kogo przyjmowaÄ, a kogo nie. JeĹźeli Lucasowi, by to nie pasowaĹo sam wszedĹby na Team Speaka i odebraĹ mu admina. ;)

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I. Team Speak potrzebuje nowych adminĂłw ja juĹź na nie jednym  TS byĹem i wydaje mi siÄ Ĺźe ZasĹugujÄ na tÄ range. Bo z tg co widzÄ to sprawa dotyczy siÄ mnie drogi Farciku.

II. Na Ts dziÄki Kubie dochodzÄ nowi spoko ludzie ktĂłrzy wreszcie z tg team speaka korzystajÄ. [Ale nie ma cie na nim wiÄc skÄd moĹźesz o tym widzieÄ.]

III. Nie mam zamiaru wywoĹywaÄ tu Ĺźadnej wojny ale jako nowy SA na TS, wydaje mi siÄ Ĺźe dobrze speĹniam swoje zadanie, i bÄdÄ czekaĹ na Awans z SA na SSA.

3majcie siÄ :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fart, po co ty sie odzywasz skoro nie znasz tego czlowieka? odeszles wiec nie wnikaj w spary forum 

Tak nie znam czĹowieka, z ktĂłrym uĹźeraĹem siÄ przez kilka miesiÄcy na sieci... PrÄdzej to ty nie znasz poprawnej polszczyzny piszÄc sĹowo "odeszĹes".

Farcik, Chuligan i inne osoby, ktĂłre odeszĹy na sieÄ Fresha i nagle przychodzÄ i pouczajÄ wszystkich. MoĹźe i ma 1 posta, i co z tego ? Wymagania, regulamin itd. Lucas daĹ nam serwery pod opiekÄ, o ktĂłrych decydujemy, a TS3 ma akurat Tiger, wiÄc to jest juĹź jego sprawa kogo przyjmuje. Poza tym miaĹeĹ J@, a gdy przeszedĹeĹ na Cs life pokazaĹeĹ swojÄ klasÄ. :) ProszÄ CiÄ odrzuciĹem podanie Kryniola, ktĂłry praktycznie z naszym TS'em nie miaĹ stycznoĹci. SiedzÄ na TSie najwiÄcej, wiÄc wiem kto siedzi i ile, i raczej mam prawo decydowaÄ kogo przyjmowaÄ, a kogo nie. JeĹźeli Lucasowi, by to nie pasowaĹo sam wszedĹby na Team Speaka i odebraĹ mu admina. ;)

Nie pierdol mi tutaj bo wymagania ma kaĹźdy speĹniaÄ i szczerze wali mnie to, Ĺźe jest to twĂłj koleĹźka i jaki on to nie jest fantastyczny. KaĹźdego naleĹźy traktowaÄ rĂłwno no moĹźe pomimo twojej osoby;)

Poza tym miaĹeĹ J@, a gdy przeszedĹeĹ na Cs life pokazaĹeĹ swojÄ klasÄ.

KlasÄ pokazaĹem tym co robiĹem na tej sieci w przeciwieĹstwie do ciebie gdyĹź ty jej tylko zagraĹźasz.

Jeszcze moĹźna powiedzieÄ, Ĺźe pokazaĹeĹ klasÄ swojego serwera JB, ktĂłrego jeszcze nie ma choÄ

sygnatura mĂłwi co innego.

SiedzÄ na TSie najwiÄcej, wiÄc wiem kto siedzi i ile, i raczej mam prawo decydowaÄ kogo przyjmowaÄ, a kogo nie.

IleĹź razy ja to sĹyszaĹem nie tylko odnoĹnie tego serwera ty wszÄdzie jesteĹ najwiÄcej. WczeĹniej mĂłwiĹeĹ, Ĺźe Tiger ma w opiece TS

wiÄc nie za bardzo wydajÄ mi siÄ byĹ ty mĂłgĹ o tym decydowaÄ no ale zielony uderza po gĹĂłwce bo tobie wszystko moĹźna.

ReasumujÄc robisz to co ci siÄ podoba majÄc w dupie kaĹźdego innego, ktĂłry nie jest twoim kolegom a takich osĂłb moĹźna szybko

oraz w ogromnej iloĹci odnaleĹşÄ :) Ale co ja tam siÄ bÄdÄ przejmowaĹ.

I. Team Speak potrzebuje nowych adminĂłw ja juĹź na nie jednym  TS byĹem i wydaje mi siÄ Ĺźe ZasĹugujÄ na tÄ range. Bo z tg co widzÄ to sprawa dotyczy siÄ mnie drogi Farciku.

II. Na Ts dziÄki Kubie dochodzÄ nowi spoko ludzie ktĂłrzy wreszcie z tg team speaka korzystajÄ. [Ale nie ma cie na nim wiÄc skÄd moĹźesz o tym widzieÄ.]

1. COD MOD za moich czasĂłw teĹź potrzebowaĹ ale osoby z takÄ iloĹciÄ postĂłw i datÄ rejestracji byĹo wykluczane. ZasĹugujesz bo jesteĹ kolegÄ tego Kuby? Nie wydajÄ mi siÄ.

2. Drobna literĂłwka wdaĹa ci siÄ we znaki gdyĹź miaĹeĹ napisaÄ odchodzÄ. 

[Ale nie ma cie na nim wiÄc skÄd moĹźesz o tym widzieÄ.]

Popatrz na majÄ statystyki i datÄ rejestracji i wtedy moĹźemy pogadaÄ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takĹźe lucas daĹ nam dostÄp do serwerĂłw i mieliĹmy siÄ podzieliÄ serwerami i siÄ nimi opiekowaÄ ja mam 4fun i aim'a tiger ma ffa i ts a lucas dd2 i cod. WiÄc opiekujemy siÄ serwerami co do kuby nie wiem jakie on ma serwery.

Nie wiem po co to napisaĹeĹ jeĹźeli on ciÄ o to nie pytaĹ... popisujesz siÄ czy co..

a ty co siÄ odzywasz? masz multi konto z tego co siÄ nie mylÄ.  FaRt. ma takie same prawo co ty wiÄc cichaj...

Z twojej wypowiedzi wynika Ĺźe Kryniol skĹadaĹ podanie na TS3 a skĹadaĹ na DD2, czytaj ze zrozumieniem :D Pozdrawiam xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wez to Lucas zamknij bo to gorsze pierdolenie niĹź u " Ewy Drzyzgi w ' Rozmowy w toku ' " ... .

Teraz wyciÄgacie jakieĹ niepotrzebne brudy , od poczÄtku jak jestem na Arenie macie spiÄcia do siebie [ Fart & Kuba ] .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na brak wystarczającej liczby postów można przymknąć oko, ale to było ewidentne zarejestrowanie się na forum tylko po to, by napisać podanie, a to już powinno być raczej mniej tolerowane przez administrację i świadczące na niekorzyść ubiegającego się o stanowisko. ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tylko TS3, wiÄc nie wiem dlaczego jeszcze dalej drÄĹźymy ten temat. A dla twojej ĹwiadomoĹci Farcik to dzisiaj sloty byĹy Full i sam nie mogĹem wejĹÄ ;) wiÄc raczej nie moĹźna powiedzieÄ, ze ludzie odchodzÄ, no chyba, Ĺźe idÄ na "twojÄ sieÄ". ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tylko TS3, wiÄc nie wiem dlaczego jeszcze dalej drÄĹźymy ten temat. A dla twojej ĹwiadomoĹci Farcik to dzisiaj sloty byĹy Full i sam nie mogĹem wejĹÄ ;) wiÄc raczej nie moĹźna powiedzieÄ, ze ludzie odchodzÄ, no chyba, Ĺźe idÄ na "twojÄ sieÄ". ;)

ProszÄ o zamkniÄcie tego bo wychodzi z tego kĹĂłtnia a tego nie chcÄ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.