Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

nazwę użytkownika/nickname

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   ch1_

ch1_

Początkujący

• Arenowicz
  • 39 postów
Cześć,

Ja dołączył sie do serwera i zobaczyłem, że mam login (1)ch1_ i inny facet gra używając mojego nazwy użytkownika. Po chwili on wyszedł z serwera. Ja ponownym podłączeniu się podając nazwę użytkownika ch1_ ale system Zapytałem o hasło. Ale ja nie rejestrował żadnych kont. Wydaje się, że jakiś przypadkowy facet zarejestrował konto i używając mojego nazwy użytkownika. Czy jest możliwe, aby go przywrócić?

z góry dziękuję

Hello,

I connected to the server and saw that I have username (1)ch1_ and another guy playing using my username. After a minute he left the server. I reconnected with username ch1_ and system asked me about a password. But I didn't register any accounts. Seems, that some random guy registered an account using my username. Is it possible to restore it?

Thank you in advance

• 0

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 368 postów
Mam podobny problem. Założyłem konto na swój nick "krzysiek", ale teraz jak próbuje się nań zalogować to pokazuje mi, że wpisuję błędne hasło, mimo iż na 100% podaję poprawne.

I have a similar problem. I set up an account for my nickname "krzysiek", but now when I'm trying to log in, it shows me that I enter the wrong password, but I write it 100% correct.
  • 0

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Tiger-Swat

Tiger-Swat

Król Królów

• Właściciel
  • 1049 postów

Write to me on PW

napiszcie do mnie na PW