Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Tiger-Swat

   Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

   Drodzy użytkownicy!
   Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
   Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
   Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
   Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
ch1_

nazw� uşytkownika/nickname

Rekomendowane odpowiedzi

CzeĹÄ,
 
Ja doĹÄczyĹ sie do serwera i zobaczyĹem, Ĺźe mam login (1)ch1_ i inny facet gra uĹźywajÄc mojego nazwy uĹźytkownika. Po chwili on wyszedĹ z serwera. Ja ponownym podĹÄczeniu siÄ podajÄc nazwÄ uĹźytkownika ch1_ ale system ZapytaĹem o hasĹo. Ale ja nie rejestrowaĹ Ĺźadnych kont. Wydaje siÄ, Ĺźe jakiĹ przypadkowy facet zarejestrowaĹ konto i uĹźywajÄc mojego nazwy uĹźytkownika. Czy jest moĹźliwe, aby go przywrĂłciÄ?
 
z gĂłry dziÄkujÄ

 

Hello,

 

I connected to the server and saw that I have username (1)ch1_ and another guy playing using my username. After a minute he left the server. I reconnected with username ch1_ and system asked me about a password. But I didn't register any accounts. Seems, that some random guy registered an account using my username. Is it possible to restore it?

 

Thank you in advance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Założyłem konto na swój nick "krzysiek", ale teraz jak próbuje się nań zalogować to pokazuje mi, że wpisuję błędne hasło, mimo iż na 100% podaję poprawne.

 

I have a similar problem. I set up an account for my nickname "krzysiek", but now when I'm trying to log in, it shows me that I enter the wrong password, but I write it 100% correct.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×