Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Lucas

Zbiórka na reklam� serwerów!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ogłaszamy zbiórkę na reklamę naszych serwerów. Jeżeli chcecie aby sieć się dalej rozwijała można wpłacić dowolną kwotę (Najlepiej PSC).

Na CSSetti zostało tylko 100wpln od ostatniej zbiórki czyli utrzymało się kilka miesięcy + wpływy z Vipów i Premek. Jednak na Codzie gra teraz mało osób więc praktycznie nikt nie kupuje żadnych usług. Jedyny dochód jest z serwera DD2 ale on sam nie uciągnie reszty serwerów. Serwery są utrzymywane na cssetti ze stawką 2.50 ale kwota spada i za około 20 dni może już braknąć kasy na reklamę każdego serwera. Teraz jednak postanowiliśmy, żeby wykupić reklamy w serwisie MasterCS.pl. Od 3 miesięcy jest na nim reklama serwera DD2 i jak widać graczy nie brakuje. Administrator serwisu preferuje płatności PaySafeCard dlatego najlepiej byłoby aby chętni dofinansowali sieć taką formą płatności.

Nasz plan jest taki aby wykupić w serwisie MasterCS dodatkowo reklamę COD i FFA. Do tego będzie nadal reklama w serwisie CSSetti co da nam dużo więcej graczy. Wtedy na pewno wpływy z vipów i premek będą na plusie = dalszą reklamą na CSSetti. Najgorsze jest to, że ciężko się dostać na MasterCS. Trzeba pisać co kilka dni czy zwalnia się jakieś miejsce w najbliższym czasie. Serwer DD2 udało mi się wcisnąć i co miesiąc płacę 50zł zł na reklamę, żeby potem znowu nie pisać co chwilę. Teraz tylko trzeba trafić na miejsca i dać te 2 serwery a potem można myśleć o następnych.

Jeżeli jesteście zainteresowani wpłatą PSC lub SMS zapraszam do mnie na PW. Każda wpłata będzie wypisana w tym temacie tak samo w przypadku wykupienia reklamy na MasterCS będziecie o tym poinformowani. Każdy użytkownik który łącznie dofinansuje sieć kwotą 50zł otrzyma na forum rangę Donator oraz dożywotnio VIPa na wybranym przez siebie serwerze.

Zapraszamy!

Darczyńcy:

Lucas: 17 PLN (PSC)

Tiger-Swat: 58 PLN (PSC)

v4!: 180 PLN (Przelew)

gogol: 20 PLN (PayPal)

Razem: 275 PLN (PSC/Przelew)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 dyszki poszły kiedyś tam przez paypal. :P

Chłopie po co piszesz co było kiedyś.. Oni potrzebują teraz... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopie po co piszesz co było kiedyś.. Oni potrzebują teraz... 

To było 3 tygodnie temu, a mojego nicku do tej pory nie ma w temacie, więc pomyślałem, że o sobie przypomnę. :>

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy mogÄ pisaÄ tutaj takÄ propozycje ale sprĂłbuje jakby co usuĹcie posta .

Czy MĂłgĹbym zareklamowaÄ serwery z areny na stronie wiaderko.com sĹawna strona + moĹźna za darmo tam reklamowaÄ serwery czekam na odp .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+50PLN w słusznej sprawie :)

Zachęcam do wpłacania nawet drobnych kwot, grosz do grosza i będzie lepsza reklama, a co za tym idzie - więcej graczy :)

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poprosze dane do przelewu :)

Edit:// Niestety na PayPalu nie mogę przelać pieniędzy ponieważ nie obsługuje mojego banku :/

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi