Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Cziter.z.BL

Propozycja nie do odrzucenia..

Rekomendowane odpowiedzi

CzeĹÄ,

MĂłja popozycja/mĂłj opis propozycji polega na dodanie dziaĹu pt. ''Skargi na ekipÄ forum bÄdĹş administracji forum''. Nie wiem dlaczego tego nie ma, ale jest bĹÄdem, bo na nieodpowiednie wykonywanie swoich obowiÄzkĂłw sÄ skargi. LiczÄ na pozytywny wniosek.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotychczas skargi na danÄ osobÄ pisano w Admin Room a do AR majÄ dostÄp tylko osoby upowaĹźnione, wiÄc jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RĂłwnieĹź jestem za. Do tej pory tylko admini mogli zĹoĹźyÄ na kogoĹ skargÄ a jak powstanie taki dziaĹ to zwykli uĹźytkownicy teĹź bÄdÄ mogli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JakiĹ czas temu byĹ ten dziaĹ, nie wiem czemu zostaĹ usuniÄty ale myĹlÄ Ĺźe jak ktoĹ chce zĹoĹźyÄ skarge na obsĹuge forum/serwerow moĹźe napisaÄ na PW do Lucasa/Anonimowego oraz do ModeratorĂłw.

Jak dla mnie zbÄdne teraz to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JakiĹ czas temu byĹ ten dziaĹ, nie wiem czemu zostaĹ usuniÄty ale myĹlÄ Ĺźe jak ktoĹ chce zĹoĹźyÄ skarge na obsĹuge forum/serwerow moĹźe napisaÄ na PW do Lucasa/Anonimowego oraz do ModeratorĂłw.

Jak dla mnie zbÄdne teraz to.

Dlaczego ktoĹ ma skĹadaÄ na kogoĹ skargÄ na pw? To moĹźe skargi na graczy teĹź bÄdÄ zaĹatwiane poprzez pw? Dla mnie powinien byÄ taki dziaĹ, Ĺźeby byĹo to widoczne dla kaĹźdego, oraz moĹźe ktoĹ doda coĹ sensownego do owej skargi.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego ktoĹ ma skĹadaÄ na kogoĹ skargÄ na pw? To moĹźe skargi na graczy teĹź bÄdÄ zaĹatwiane poprzez pw? Dla mnie powinien byÄ taki dziaĹ, Ĺźeby byĹo to widoczne dla kaĹźdego, oraz moĹźe ktoĹ doda coĹ sensownego do owej skargi.

Prawda ;) Zawsze ktoĹ moĹźe coĹ dodaÄ od siebie :d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu był ten dział, nie wiem czemu został usunięty ale myślę że jak ktoś chce złożyć skarge na obsługe forum/serwerow może napisać na PW do Lucasa/Anonimowego oraz do Moderatorów.

Jak dla mnie zbędne teraz to.

Nigdy nie było tego działu.

Dział zostanie dodany w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.