Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Piotru� Pan aka X

Maly turniej by x and GokuX'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mamy ochote zagrac z goku mixa 5v5 mieszane druzyny . Moja druzyna vs Druzyna GOkux oczywiscie serwer jest i tsa sie ogarnie . CHetni zglaszac sie pod postem . Oczywiscie goku i ja wybieramy kogo chcemy . :) ONLY STEAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEN GODZINA DO USTALENIA <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MogÄ ja vs 5?

Czy tÄ pozostaĹa czwĂłrkÄ jeszcze dorzucicie do nich ? :D

A tak serio to miejcie kogoĹ w zapasie zamiast mnie. Weekendy czÄsto nie mam czasu i moĹźliwoĹci zagraÄ, poza tym praca na zmiany. To tak na zaĹ. Gdyby mnie ktĂłry wybraĹ :D ale pisze wczeĹniej by nie byĹo potem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby Wam brakowało jednego zawodnika i mielibyśmy płakać, że krzysiek nie chce z Wami zagrać, to mogę się dołączyć, ale wolałbym nie - jam słaby, nie wiem z czym się je teamspeaka i z czasem u mnie kiepsko. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.