Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Bany

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   zywiecki1

zywiecki1

Początkujący

• User
  • 29 postów

Dodajcie albo ban na zakres lub na cfg.. Ludzie zbanowani po kilka razy nadal grają. Trzeba się ich pozbyć raz na zawsze.Napisałem to w dziale forum bo pewnie dotyczy to każdego serwera bo jest wspólna baza MySQL

Oraz żeby nie było widać nick admina przy banie lub kicku. Wystarczy zmienić tylko cyferkę w komendzie amxx.cfg na serwerze/

• 0

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Donator
  • Inne:: Zasłużony
  • 2128 postów
Obecny ban na cfg jest słaby, bo działa jak kick'owanie z serwera, w Admin room została podana propozycja nowego, wiec czekamy aż Lucas go wgra. Co do wyświetlanego Nicku Admina przy banie, jest to zbędne. Zawsze gdy admin robi screeny i są czyste to można po zmianie mapy zawsze rozpisać demko. ;)
  • 0
http://

OFFLINE   zywiecki1

zywiecki1

Początkujący

• User
  • 29 postów

Co do wyświetlanego Nicku Admina przy banie, jest to zbędne. Zawsze gdy admin robi screeny i są czyste to można po zmianie mapy zawsze rozpisać demko. ;)

Chodzi mi o to żeby gracze NS nie znali nicków adminów. Chodzi mi o tych co uciekają przed adminem bo widzą że wchodzi. Uważasz że zbędne? Ale w żaden sposób nie obciąża ta komenda serwera.

• 1

OFFLINE   Piotruś Pan aka X

Piotruś Pan aka X

Zaawansowany

• User
  • 139 postów

to nie wina adminow lecz tego ze wiara ma zmiennego neta :^ ( neostarde tp ) i im sie bany rresetuja bo tym jak walna sobie reset neo ;^

• 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users