Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kuba.

hAPAZ

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: FFA
Data: 01.04.2016 okoĹo godziny 16
Nick podejrzanego: hAPAZ
Steam_ID/IP podejrzanego: STEAM_0:1:58309038
Link do dema HLTV:  http://407307.hltv3.pukawka.pl/hltv-1604011537-css_dust2-1459517820-1459519080.zip
Rodzaj wspomagacza: WH/ESP
Podejrzane momenty:

00:42 Modeluje
02:13 Szybka reakcja +/-
02:19 Modeluje
07:09 Niestety ta skrzynka nie przebija naboji ;v
10:13 +/-
12:51 nie sĹychaÄ krokĂłw, i tylko czekasz aĹź wychyli :) +b
14:45 +/- prĂłbuje wychylaÄ akurat gdy przeciwnik idzie na blisko
14:55 +/- ( W innych rundach gdy przeciwnicy nie mierzyli w bramÄ normalnie sobie przebiegaĹeĹ patrzÄc kÄtem oka gdzie przebiegnÄ,
a tutaj akurat wiedziaĹeĹ, i przeskoczyĹeĹ, wyjaĹnisz ?)
15:30 Aha ? +/-
15:40 Modelujesz, po czym sĹychaÄ kroki po jakiĹ 2 sekundach
19;56 +/- szybka reakcja
20:14 modeluje
20:19 Po modelu

Po mapie poruszasz siÄ jak bot, nie potrafisz wogĂłle strzelaÄ, a co dopiero rzucaÄ granaty. Obijasz siÄ o Ĺciany
zero sprawdzania miejscĂłwek, jeĹźeli sprawdzisz to, to jest szacunek. Nie korzystasz z radaru, mierzysz i strzelasz
w swoich. OglÄdaĹem demko z mapy Train i dziwi mnie 1 rzecz. GoĹciu byĹ przy pĹotku i byĹo go widaÄ w 10000% bez WH, ale gdy
odpaliĹem je na NS, nie byĹo go widaÄ. :)

@ Tiger, Ĺlepy nie jestem i potrafiÄ uzupeĹniÄ :)
@ Mam dobre sĹuchawki, i jeĹźeli daje +/- to znaczy, Ĺźe sĹychaÄ kroki, ale i tak szybka reakcja, ale oczywiĹcie ty o tym nie wiesz, bo nigdy nie widziaĹem posta gdzie rozpisaĹeĹ jakiekolwiek demko :), no chyba, Ĺźe komuĹ na pw z 2/3 akcje. :)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam coĹ od siebie:

00:42 Bullshit
02:13 Normalne zagranie lel
02:19 Nic specjalnego
07:09 Strzelilem sobie tak po prostu, w grze mam nieco ponad 10 godzin nie wiem ze sie nie skanuje przez ta skrzynie
10:13 XD
12:51 Jesli nie slyszysz krokĂłw to masz cos nie tak ze sluchawkami
14:45 Nie probuje wychylac tylko spodziewalem sie ze jak tupaĹ wczesniej a przez 15 sekund nie tupta to byc moze podbiegl
14:55 nie mam pojecia o co chodzi
15:30 2k godzin w cs;go na marno nie poszly
15:40 Nie rozumiem
19;56 Nic specjalnego
20:14 Nic specjalnego
20:19 Nic specjalnego
Nie wiem co widzicie w tym demku. WedĹug mnie szukacie argumentĂłw na siĹÄ, nic wiÄcej nie mam do powiedzenia:)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co ja siÄ bÄde tĹumaczyĹ. WszedĹem sobie na serwer dostaĹem bana, wstawiĹem ssy a wy mi jakies rozprawy robicie. DziÄkuje za propozycjÄ, lecz nie skorzystam. Chcecie to zbanujcie mnie bo jakis 10latek powiedziaĹ, Ĺźe mam cheaty, a drugi gimnazjalista mnie zbanowaĹ. Nie skorzystam wiÄcej z waszych usĹug. elo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Demko bÄdzie osobiĹcie ocenione prze zemnie. Z grubsza jak tam oglÄdaĹem, to tam nie widziaĹem nic ciekawego ewentualnie co to dobre sĹuchawki. 

Jutro to ocenie do wieczora. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuba proszÄ CiÄ, szukasz czegoĹ na siĹÄ. Specjalnie z ciekawoĹci obejrzaĹem to demko i nic specjalnego tam nie ma, dla mnie czysto. Tiger tylko nie pisz, Ĺźe to nie jest dziaĹ dla mnie, bo chciaĹem wyraziÄ swoje zdanie na ten temat i mam do tego peĹne prawo ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.