Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

1. ImiÄ: StanisĹaw
2. Wiek: 15
3. Czy peĹniĹeĹ juĹź funkcjÄ grafika?: Na tym forum jeszcze nie.
4. Na ile oceniasz swoje prace (1-10): 9/10
5. Twoje przykĹadowe prace: https://web.facebook.com/Puse-Graphics-Designer-1607107342898057/?fref=ts

6. Jakiego/jakich programĂłw uĹźywasz?: Adobe Illustrator CC 2015, Adobe Photoshop CC 2015
7. Dlaczego Ty?: No coĹź, jestem doĹwiadczonym grafikiem, umiem pracowaÄ w grupie.
8. Kontakt: FaceBook, Skype

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NA TAK !

+ Grafik zawsze sie przydaje.

+ Ĺadne prace.

+ Wiek.

+ MaĹo jest grafikĂłw (1 XD).

+ Programy.

+ DoĹwiadczenie.

- Forum leĹźy.

- Daj siÄ poznaÄ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy sÄ na Tak, bo grafik sie przyda itd... ja oczywiĹcie jestem na Nie. Jest on nowy,dzisiaj siÄ zarejestrowaĹ, i nikt go nie zna. SkÄd wiecie, Ĺźe to jego prace ? MoĹźe to byÄ czyjĹ FP. Co do prac, nie sÄ One dobre. Nic nie mĂłwiÄc, ale nie jestem grafikiem, a zrobiĹbym o wiele lepsze. JeĹźeli mam do Ciebie zmieniÄ nastawienie, zajrzyj do dziaĹu ,,zlecenia" i zrĂłb wszystkie otwarte. Wtedy bÄdÄ na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dla ciebie zadanie do wykonania, ktĂłre napisze ci na PW. JeĹli wykonasz to zadanie bÄdÄ na tak.

Na razie Neutral.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MaCiuLa 
A to nie powinieneś czasem wypowiedzieć się na temat podania poza komentarzem do wypowiadających się? XD

Jestem na nie, powody podobne co Kuba i Joker - Nikt Cię na dobrą sprawę nie zna.
Oczywiście możesz być dobry w tym co robisz, osobiście nie umiem tego, ale jestem zdania, że powinieneś najpierw dać się nam poznać :)
Mam tylko nadzieję, że przez to nie zniechęcisz się i że umiesz przyjmować krytykę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.