Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Wywiadzik z naszym strzelaczem Frostem :D

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Tiger-Swat

Tiger-Swat

Król Królów

• Zasłużony
  • 1063 postów
Witam, z powodu braku aktywności :D  postanowiłem zrobić wywiad z naszym kolegą Frost :D 
Zapraszam do czytania 

wywiad.png

Tiger-Swat                                                                                       Frost
                               photo-thumb-4386.png?_r=1443378095                                                                              photo-3782.jpg?_r=1450039222

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Witam Cię bardzo serdecznie i dziękuję, że zgodziłeś się na ten wywiad.

Frost: Witam

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Na początek powiedz nam parę słów o sobie? 

Frost: Jestem Radosław Mieszkam w Małej mieścinie Zabrzu . Uczęszczam do Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej  oraz Jednostki Strzeleckiej  <3 <3 <3 Moja ukochana Jednostka <3 mój wiek jest w Profilu. :)

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No ładnie ładnie :D | Jesteś na tej serwerowni od kilku miesięcy, co cię sprowadziło tutaj?

Frost: Google i jakaś reklama już nie pamiętam szukałem serwera cod 201 po dłuższej przerwie od cs'a

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Tak jak chyba każdy :D | Co myślisz o poziomie gry i atmosferze panującej na serwerach? 

Frost: Grałem tylko na dwóch serwerach dd2 i cod a raz zagrałem na JB J@ Farta i WH lecz to była moja ostatnia wizyta na serwerze JB gdyż grają tam dzieci które nawet nie umieją liczyć do 2. Na serwerze DD2 grało mi się bardzo dobrze a poziom gry jest na wysokim poziomie. COD gram tam cały czas atmosfera jest jak najbardziej na + tylko brakuje adminów na codzie :(

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Jakie są Twoje relacje z administratorami cs-arena.eu?

Frost: Powiem tak jeszcze nikt mi nie zalazł za skórę a to dobrze był mały incydent z Kubusiem lecz Wybaczyłem mu tą całą sprawę on wie o czym tu pisze/mówię

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No to dobrze ;) Czy będziesz w przyszłości ubiegał się o nową funkcję? 

Frost: Nie gdyż nie ciagnie mnie do Moderowania czy UBT na wet J@ Miałem te funkcje wielokrotnie lecz wolę skupić się na jednej niż na 3 gdzie bym miał mało czasu na dwóch, więc wolę na 1.

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Powiedz skąd pomysł na taki nick?

Frost: Pomysł Zrodził się z innej Gry Call of Duty Modern Warfare 3 gdzie włąśnie wcielamy się w żołnierza Delty Fors "Frosta" a ponieważ uwielbiam COD MW3 jak i COD MW oraz COD MW2 to miałem wiele nicków z tech gier lecz wybrałem Frost

1139211_1352119766257_full.jpg

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Też lubię takie gry :D | Czy masz jakieś pseudonimy od kolegów na tej sieci? xD

Frost: Nie poprostu mówią mi FROST i niech tak zostanie :)

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: a ja słyszałem coś o Morisie xD

Frost: to tylko ty tak mówisz/piszesz :) lecz to dla zabawy :)

42870408301143116681514.png

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No i to chciałem :D Zobaczysz po co xD | Kogo z CS-Arena.eu polubiłeś najbardziej a kogo znasz w realu? 

Frost: Cieżko mi to powiedzieć bo jest tyle osób i poznaję kolejnych :) lecz nikogo nie znam z reala,

Czy masz swoje ulubione piosenki?

Frost: Oczywiście tak:

Frost: 1. Kaen Piątek 13

Frost: i całe dwie jego cd z tej płyty xD

Frost: oraz powiem w skrócie wszystkie czy to szanty, Rock, Disco, Rap Hip Hop, Patrioryczne,
czy nawet POP

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Podaj może jeszcze z 1 utwór dla naszych czytelników 

Frost: piosenek tych jest dużo aż za dużo

Frost: Hans Zimmer- Black Howk Down 11 Gortoz A Ran

Frost: lub moze coś z POP Ewa Farna bez łez

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Jakie masz plany na przyszłość?

Frost: Chciałbym Zostać Wojskowym

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Domyślam się hehe :D |  Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, którą teraz wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Frost: Jak występowałem w Muscalu

Frost: podczas próby była ciekawa sytuacja

Frost: iż mieliśmy się na chwilę zastygnąc bez ruchu a w tym samym czasie koleżanka cos do mnie mówila a ja jej nie odpowiadałem gdyż zastugłem więc zaczeła mi machać ręką przed twarzą i wtedy  ją wystraszyłem :) nawet ona się śmiała

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: haahhaha xD jebłem | Masz możliwość cofnięcia czasu xD .Czy zmieniłbyś coś w swoim życiu ?

Frost: Nic jest dobrze jak jest :) niczego bym nie zmieniał :)

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Dobrze ;D | Czy masz ulubionych aktorów?

Frost: tak świętej pamięci Pol Woker Aktor Szybcy i ściekli :), Vin Dizel, Jim Cery, Jenifer Alnston, Brus Wilis, Dweyn Jonson

vin-diesel-94.jpeg PaulWalkerEdit-1.jpg

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Paul Walker* Vin Diesel* Jim Carrey* xD xD 

Frost: nie pamiętałem ich Pisowni :P

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: hehe xD | Czy masz ulubiony film?

Frost: I to nie jeden :) helikotper w Ogniu Hobbit trylogia, Władca Pierścieni trylogia, Park Jurajski Trylogia, Jurassic World, Alien 1,2,3,4 Alien vs Predator, Stasn spoczynku, Terytorium Wroga, Gra o tron z serwiali, American Soldiers, Ocalony, W pułapce Wojny, Dolina Korengal, Wojna Restrepo

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No no :D | Czy masz/ miałeś zwierzątko?

Frost: nie

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Masz możliwość zamieszkania w dowolnym miejscu na ziemi. Gdzie by to było ? :D 

Frost: Ciężkie pytanie lecz odpowiem tak:możesz jechać gdzie chcesz oglądac co chcesz, lecz o jakości miejsca decydują ludzie których tam znasz

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: oooouukeejj :D | Czy zajmujesz się jakimś sportem?

Frost: Tak co Piątek Gram w kosza

z7015999QKoszykowka.jpg

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Brachuuu :D Też maniacze w kosza xD

Frost: hahahahahahah

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Czy masz może ulubiony klub w koszykówkę? 

Frost: tylko jeden:  Los Angeles Lakers

vdazao32gvlxjk53nmd4smtlo.gif

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Ja Miami Heat :D  | Wywiad niestety dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

ymvUgY7.png

Frost: Tak Farta tego zgretka xD, kubusia Anonimowego, Lukasa, Fokstrot November 1-1, Alibabę, Myszatego, Chuligana, Peszka, Nochybaty, Wszystki Kobitki CSARENY xD

FaRt: Zgredek_waznym_bohaterem_4740909.jpg  :D

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Wiesz dzięki że mnie pozdrawiasz^^ | Dziękuję za pozdrowienia i za wywiad, oczywiście również do pozdrowień się dołączam. Miłego wieczoru. Cześć :)

Frost: Dzięki, Cześć :)

THE END

the%20end%20title%20590.jpg

• 10

bwzPMy9.gif

ONLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• VIP
  • 1572 postów

A ja bocie -.-? ;c xD

• 1

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

A ja bocie -.-? ;c xD

jesteś pod kobitkami xD :)

• 0

OFFLINE   Chuligan.

Chuligan.

Nie łowie ryb tylko fajczę bita

• Arenowicz
  • 1124 postów

Frost: Pol Woker , Vin Dizel, Jim Cery, Jenifer Alnston, Brus Wilis, Dweyn Jonson

Takiego kaleczenie angielskiego to dawno nie widziałem :D
Ogólnie to spoko wywiad tylko czemu znowu z Frostem?

• 2

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• VIP
  • 355 postów
Wywyadzik spoko :)
  • 0

41153257080402056897.png

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• Arenowicz
  • 1296 postów

Szkoda tylko, że z nim juz był wywiad xD 

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Tiger-Swat

Tiger-Swat

Król Królów

• Zasłużony
  • 1063 postów

Tak wiem że był ale tak jakoś wyszło :D Chciałem ze Stalem ale on wtedy nie mógł :D

• 0

bwzPMy9.gif

ONLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• Moderator
  • 548 postów

Powiem Ci spoko wywiad :). Sporo szczegółów :P. Jest + ;)

• 0

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 410 postów

Jeden z lepszych. ;)

• 0

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   DawiXion

DawiXion

Początkujący

• Arenowicz
  • 48 postów
Bardzo dobry wywiadzik.
  • 0

OFFLINE   KroPeCzka_sHoT'

KroPeCzka_sHoT'

Banned.

• Arenowicz
  • 37 postów

Dobry wywiadzik przyjemny (Mnie nie pozdrowil..) :DD

• 0

OFFLINE   RaZowy

RaZowy

Początkujący

• Arenowicz
  • 26 postów

Bardzo fajny wywiadzik. Reputka się należy bo się miło czytało.

• 0