Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Tiger-Swat

Wywiadzik z naszym strzelaczem Frostem :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z powodu braku aktywnoĹci :D  postanowiĹem zrobiÄ wywiad z naszym kolegÄ Frost :D 

Zapraszam do czytania 

wywiad.png

Tiger-Swat                                                                                       Frost

photo-thumb-4386.png?_r=1443378095                                                                              photo-3782.jpg?_r=1450039222

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Witam CiÄ bardzo serdecznie i dziÄkujÄ, Ĺźe zgodziĹeĹ siÄ na ten wywiad.

Frost: Witam

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Na poczÄtek powiedz nam parÄ sĹĂłw o sobie? 

Frost: Jestem RadosĹaw Mieszkam w MaĹej mieĹcinie Zabrzu . UczÄszczam do PaĹstwowej WyĹźszej szkoĹy Zawodowej  oraz Jednostki Strzeleckiej  <3 <3 <3 Moja ukochana Jednostka <3 mĂłj wiek jest w Profilu. :)

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No Ĺadnie Ĺadnie :D | JesteĹ na tej serwerowni od kilku miesiÄcy, co ciÄ sprowadziĹo tutaj?

Frost: Google i jakaĹ reklama juĹź nie pamiÄtam szukaĹem serwera cod 201 po dĹuĹźszej przerwie od cs'a

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Tak jak chyba kaĹźdy :D | Co myĹlisz o poziomie gry i atmosferze panujÄcej na serwerach? 

Frost: GraĹem tylko na dwĂłch serwerach dd2 i cod a raz zagraĹem na JB J@ Farta i WH lecz to byĹa moja ostatnia wizyta na serwerze JB gdyĹź grajÄ tam dzieci ktĂłre nawet nie umiejÄ liczyÄ do 2. Na serwerze DD2 graĹo mi siÄ bardzo dobrze a poziom gry jest na wysokim poziomie. COD gram tam caĹy czas atmosfera jest jak najbardziej na + tylko brakuje adminĂłw na codzie :(

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Jakie sÄ Twoje relacje z administratorami cs-arena.eu?

Frost: Powiem tak jeszcze nikt mi nie zalazĹ za skĂłrÄ a to dobrze byĹ maĹy incydent z Kubusiem lecz WybaczyĹem mu tÄ caĹÄ sprawÄ on wie o czym tu pisze/mĂłwiÄ

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No to dobrze ;) Czy bÄdziesz w przyszĹoĹci ubiegaĹ siÄ o nowÄ funkcjÄ? 

Frost: Nie gdyĹź nie ciagnie mnie do Moderowania czy UBT na wet J@ MiaĹem te funkcje wielokrotnie lecz wolÄ skupiÄ siÄ na jednej niĹź na 3 gdzie bym miaĹ maĹo czasu na dwĂłch, wiÄc wolÄ na 1.

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Powiedz skÄd pomysĹ na taki nick?

Frost: PomysĹ ZrodziĹ siÄ z innej Gry Call of Duty Modern Warfare 3 gdzie wĹÄĹnie wcielamy siÄ w ĹźoĹnierza Delty Fors "Frosta" a poniewaĹź uwielbiam COD MW3 jak i COD MW oraz COD MW2 to miaĹem wiele nickĂłw z tech gier lecz wybraĹem Frost

1139211_1352119766257_full.jpg

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: TeĹź lubiÄ takie gry :D | Czy masz jakieĹ pseudonimy od kolegĂłw na tej sieci? xD

Frost: Nie poprostu mĂłwiÄ mi FROST i niech tak zostanie :)

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: a ja sĹyszaĹem coĹ o Morisie xD

Frost: to tylko ty tak mĂłwisz/piszesz :) lecz to dla zabawy :)

42870408301143116681514.png

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No i to chciaĹem :D Zobaczysz po co xD | Kogo z CS-Arena.eu polubiĹeĹ najbardziej a kogo znasz w realu? 

Frost: CieĹźko mi to powiedzieÄ bo jest tyle osĂłb i poznajÄ kolejnych :) lecz nikogo nie znam z reala,

Czy masz swoje ulubione piosenki?

Frost: OczywiĹcie tak:

Frost: 1. Kaen PiÄtek 13

Frost: i caĹe dwie jego cd z tej pĹyty xD

Frost: oraz powiem w skrĂłcie wszystkie czy to szanty, Rock, Disco, Rap Hip Hop, Patrioryczne,

czy nawet POP

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Podaj moĹźe jeszcze z 1 utwĂłr dla naszych czytelnikĂłw 

Frost: piosenek tych jest duĹźo aĹź za duĹźo

Frost: Hans Zimmer- Black Howk Down 11 Gortoz A Ran

Frost: lub moze coĹ z POP Ewa Farna bez Ĺez

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Jakie masz plany na przyszĹoĹÄ?

Frost: ChciaĹbym ZostaÄ Wojskowym

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: DomyĹlam siÄ hehe :D |  Czy zdarzyĹa Ci siÄ kiedyĹ sytuacja, ktĂłrÄ teraz wspominasz z uĹmiechem na twarzy?

Frost: Jak wystÄpowaĹem w Muscalu

Frost: podczas prĂłby byĹa ciekawa sytuacja

Frost: iĹź mieliĹmy siÄ na chwilÄ zastygnÄc bez ruchu a w tym samym czasie koleĹźanka cos do mnie mĂłwila a ja jej nie odpowiadaĹem gdyĹź zastugĹem wiÄc zaczeĹa mi machaÄ rÄkÄ przed twarzÄ i wtedy  jÄ wystraszyĹem :) nawet ona siÄ ĹmiaĹa

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: haahhaha xD jebĹem | Masz moĹźliwoĹÄ cofniÄcia czasu xD .Czy zmieniĹbyĹ coĹ w swoim Ĺźyciu ?

Frost: Nic jest dobrze jak jest :) niczego bym nie zmieniaĹ :)

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Dobrze ;D | Czy masz ulubionych aktorĂłw?

Frost: tak ĹwiÄtej pamiÄci Pol Woker Aktor Szybcy i Ĺciekli :), Vin Dizel, Jim Cery, Jenifer Alnston, Brus Wilis, Dweyn Jonson

vin-diesel-94.jpeg PaulWalkerEdit-1.jpg

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Paul Walker* Vin Diesel* Jim Carrey* xD xD 

Frost: nie pamiÄtaĹem ich Pisowni :P

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: hehe xD | Czy masz ulubiony film?

Frost: I to nie jeden :) helikotper w Ogniu Hobbit trylogia, WĹadca PierĹcieni trylogia, Park Jurajski Trylogia, Jurassic World, Alien 1,2,3,4 Alien vs Predator, Stasn spoczynku, Terytorium Wroga, Gra o tron z serwiali, American Soldiers, Ocalony, W puĹapce Wojny, Dolina Korengal, Wojna Restrepo

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: No no :D | Czy masz/ miaĹeĹ zwierzÄtko?

Frost: nie

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Masz moĹźliwoĹÄ zamieszkania w dowolnym miejscu na ziemi. Gdzie by to byĹo ? :D 

Frost: CiÄĹźkie pytanie lecz odpowiem tak:moĹźesz jechaÄ gdzie chcesz oglÄdac co chcesz, lecz o jakoĹci miejsca decydujÄ ludzie ktĂłrych tam znasz

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: oooouukeejj :D | Czy zajmujesz siÄ jakimĹ sportem?

Frost: Tak co PiÄtek Gram w kosza

z7015999QKoszykowka.jpg

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Brachuuu :D TeĹź maniacze w kosza xD

Frost: hahahahahahah

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Czy masz moĹźe ulubiony klub w koszykĂłwkÄ? 

Frost: tylko jeden:  Los Angeles Lakers

vdazao32gvlxjk53nmd4smtlo.gif

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Ja Miami Heat :D  | Wywiad niestety dobiega koĹca. Czy chciaĹbyĹ kogoĹ pozdrowiÄ?

ymvUgY7.png

Frost: Tak Farta tego zgretka xD, kubusia Anonimowego, Lukasa, Fokstrot November 1-1, AlibabÄ, Myszatego, Chuligana, Peszka, Nochybaty, Wszystki Kobitki CSARENY xD

FaRt: Zgredek_waznym_bohaterem_4740909.jpg  :D

Tiger-Swat | CS-Arena.eu: Wiesz dziÄki Ĺźe mnie pozdrawiasz^^ | DziÄkujÄ za pozdrowienia i za wywiad, oczywiĹcie rĂłwnieĹź do pozdrowieĹ siÄ doĹÄczam. MiĹego wieczoru. CzeĹÄ :)

Frost: DziÄki, CzeĹÄ :)

THE END

the%20end%20title%20590.jpg

• Upvote 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Frost: Pol Woker , Vin Dizel, Jim Cery, Jenifer Alnston, Brus Wilis, Dweyn Jonson

Takiego kaleczenie angielskiego to dawno nie widziaĹem :D

OgĂłlnie to spoko wywiad tylko czemu znowu z Frostem?

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.