Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kuba.

Wywiad z Kropeczk�.

Rekomendowane odpowiedzi

CzeĹÄ.Z powodu braku aktywnoĹci naszej redakcji,
postanowiĹem,Ĺźe zrobiÄ coĹ od siebie :D.

R- Kuba  Redaktor xD
K- Kropeczka

RWitam.Masz moĹźe chwilÄ czasu,bo chciaĹem przeprowadziÄ z TobÄ wywiad.

K: OczywiĹcie.

RJak masz na imiÄ,gdzie mieszkasz,ile masz lat,czym siÄ zajmujesz ?

K: Mam Na imiÄ Mariusz ,pochodzÄ z Warszawy,mam 15, mojÄ pasjÄ jest PiĹka noĹźna.
z13396225Q,Pilka-nozna.jpg

RO proszÄ,kolejna osoba ktĂłra interesuje siÄ piĹkÄ noĹźnÄ,trenujesz coĹ w ogĂłle,czy tak o po prostu pokopaÄ,kto jest dla Ciebie takim wzorcem,aby graÄ tak jak on ?

K: ChodzÄ do klasy piĹkarskiej,i przy okazji trenujÄ tam.Moim ulubionym piĹkarzem na ktĂłrym siÄ wzoruje to Neymar i OczywiĹcie Messi :D.
messi_neymar.jpg

RO proszÄ,dĹugo ? JakÄ nosi nazwÄ ten klub ?

K: Dopiero 2 lata :/ w Olimpii Warszawa ! <3

olimpia_emblemat.gif
REmm, to sĹabiutko ;x ja trenuje 11 lat,ale ze wzglÄdu na mojÄ kontuzjÄ muszÄ siÄ poĹźegnaÄ ze sportem,przechodzÄc do wywiadu i do twojego Ĺźycia prywatnego,masz dziewczynÄ ?

K: Aktualnie Nie,poniewaĹź muszÄ teraz zajÄÄ siÄ naukÄ :/ Noo w sumie podoba Mi siÄ jedna z liceum,ale wiesz,jestem mĹodszy i niestety ten zwiÄzek wedĹug mnie nie ma sensu :/.
1016933_715316915217090_3737157048559979

R:  Wiek to nie wszystko ;d/Masz rodzeĹstwo ?

K: Tak, Brata 3 lata starszego od siebie.
001.jpg

RMoĹźe to prywatne pytanie,ale je zadam,jakie masz z nim relacje ? Masz wsparcie w nim ?

K: Relacje, takie ,,bekowe",ale jak trzeba to zawsze mnie obroni i jakieĹ tam uczucia skurwysyn Ĺliczny ma xD.

RPrzechodzÄc do muzyki,czego sĹuchasz i kto jest twoim ulubionym raperem/piosenkarzem?

K: SĹucham Rapu Polskiego i Angielskiego,a z moim ulubionym raperem jest  TPS,speaker knockerz.
tps.jpg   - TPS

1dedb78e4122ece838df4ad2db54e6a3.jpg  - Speaker Knockerz

RJakie filmy najbardziej wzbudzajÄ w tobie ciekawoĹÄ,chodzi mi o rodzaj,i podaj tytuĹ/tytuĹy.

K: Horror oraz Komedia,a filmami,ktĂłre lubiÄ oglÄdaÄ w nieskoĹczonoĹÄ to Droga bez powrotu 6 i Ja,irena i Ja
ja-irena-i-ja-dvd_midi_2875_0006.jpg

7668154.3.jpg

RKto jest twoim ulubionym Aktorem ?

KVin Diesel
o-VIN-DIESEL-MARVEL-facebook.jpg

RPrzechodzÄc do Gier komputerowych,w jakie gry oprĂłcz Cs'a jeszcze grywasz ?

K: Oto kilka gier w ktĂłre praktycznie caĹy czas gram: The Forest,GTA 5 [PS4] , Battefield 4 [PS4],The Last Of Us [Ps4]
120150127133819.jpg

R: WidzÄ spory asortyment .Jak znalazĹeĹ siÄ w ogĂłle na naszej sieci ? I skÄd pomysĹ na Nick ?

K: Aaa, przypadkiem,szukaĹem jakiegoĹ fajnego Jaila i wasz mi jakoĹ przypadĹ do gustu,i od razu zaĹoĹźyĹem konto na forum,poniewaĹź chcÄ zostaÄ z wami na dĹuĹźej.Lubie znak "." dlatego mam taki Nick :D.

RZnasz moĹźe jakieĹ Osoby z Areny w Ĺźyciu realnym ?

KNiestety nie, ale jeden gracz mi mĂłwiĹ, Ĺźe mieszka w Warszawie, wiÄc mĂłgĹbym siÄ z nim spotkaÄ w kaĹźdej chwili.

RMasz jakieĹ plany na resztÄ swojego Ĺźycia ? Kim chciaĹbyĹ zostaÄ?

K: ChciaĹbym zostac Zawodowym PiĹkarzem lub Kucharzem.
40371049699_z_ciebie_kucharz.jpg

R: Nasz wywiad dobiega koĹca,kogo chciaĹbyĹ pozdrowiÄ ?

K: Hmm,To Tak Kubusia [bOTKA],Farcika [MISTRZ BH],Wh? [PLACZEK], i jeszcze Jokera.

R: DziÄkujÄ za wywiad,miĹego wieczoru i Udanego Sylwestra.

sylwester_2012.jpg

K: Wzajemnie.

Wywiad zostanie jutro zaopatrzony w Obrazki oraz inne rzeczy. :D

@ Wywiad poprawiony i SkoĹczony,zachÄcam do czytania,oraz poznania nowego kolegi ! :D Udanego 2016 ;D

• Upvote 16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od biedy ujdzie :P

Kilka bĹÄdĂłw :
- WogĂłle piszemy W ogĂłle
 ChodzÄ do klasy PiĹkarskiej - powinno byÄ piĹkarskiej
Neymar i OczywiĹcie Messi - Neymar  :facepalm: Messi :)
 Emm, to sĹabiutko ;x ja trenuje 11 lat,ale ze wzglÄdu na mojÄ kontuzjÄ muszÄ siÄ poĹźegnaÄ ze sportem - To jest wywiad o nim nie o tobie  :ninja: 
,Farcika [MISTRZ BH] oraz buntĂłw

Sobieski robi swoje xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro wywiad zostanie poprawiony o zostanÄ wprowadzone zmiany.A teraz trzeba iĹÄ cieszyÄ sie 2016 rokiem xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ za chÄci, ale szczerze uwaĹźam, Ĺźe te wywiady sÄ strasznie sĹabe. WidaÄ zarĂłwno w tym jak i w innych wywiadach zero przygotowania do rozmowy. Pytania z dupy ciÄgle te same: muzyka, filmy, sport, jak trafili na arenÄ i standardowo czy ktoĹ ma dziewczynÄ. Fakt, Ĺźe niby moĹźna siÄ czegoĹ dowiedzieÄ o danej osobie, ale moĹźna by ten wywiad rozbudowaÄ, przygotowaÄ sobie jakieĹ ciekawe pytania Ĺźeby byĹ ciekawszy, bo pĂłki co to NUDA. ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.