Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Wilku

Wywiad z Szejsem.

Rekomendowane odpowiedzi

Muza do czytania :)

https://www.youtube.com/watch?v=cov8J-z6qUs

- G

@Szejs - S

G: Witam z tej strony redaktor cs-arena.eu - GoodWeed. Dziś przeprowadzę wywiad z Szejsem adminem COD 201lvl. A wiec Szejsu przedstaw się nam, powiedz ile masz lat, skad pochodzisz i jakie masz zainteresowania?

S: Siemano, mam na imię Kamil, mam 17 lat i pochodzę z Legionowa, interesuję się sportem, głównie koszykĂłwką.

G: Opowiedz nam o Twoim mieście. Czy macie jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania, oraz miejsca do odpałów?

S: Miasto w wojewĂłdztwie Mazowieckim, siedziba powiatu legionowskiego, połoĹźone w Kotlinie Warszawskiej, w odległości ok. 22 km na północ od centrum stolicy. Miejsca do odpałów, hmm? Głównie jakieś opuszczone baraki, a tak to nic ciekawego.

G: Widzę ze interesujesz się koszem, to tak jak ja. Masz jakas ulubiona drużynę? Może sam grasz w jakiejś? Komu kibicujesz :)?

S: Tak interesuję się koszykĂłwką, gram aktualnie w Juniorach zespołu Ks Legion Legionowo. Moją ulubioną druĹźyną w Polsce jest zdecydowanie PGE TurĂłw Zgorzelec, a w NBA Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors.

G: Wiążesz nadzieje z zostaniem gwiazdą kosza czy masz inny plan na przyszłość?

S: Zostać gwiazdą? Za wcześnie o tym mĂłwic. Moim planem na razie jest dostać się do seniorĂłw 3 ligi, ktĂłrzy w tym sezonie walczą o awans do kolejnej ligi.

G: Dobrze skończmy z koszem. Czy masz rodzeństwo? Jeśli tak to opowiedz nam o nich:) imię, wiek?

S: Tak mam rodzeństwo, dokładnie siostrę. Ma na imię Dagmara, ma 21 lat i studiuje nauczanie językĂłw obcych.

G: Melanżujesz :)? Masz jakąś ekipę do imprez?

S: Tak melanĹźuje, jednak nie tak duĹźo jak kiedyś, wszystko to wynika, Ĺźe mam duĹźo nauki i innych obowiązkĂłw. Mam paru ziomeczkĂłw z ktĂłrymi zawsze wyjdę na melanĹź. 

G: Masz jakieś inne hobby oprócz gry w kosza?

S: Tak, często w wolnym czasie chodzę pograć na stadion z kolegami w piłkę noĹźną.

G: Ok. Przejdźmy więc do pytań odnośnie cs'a. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z cs'em?

S: Odnośnie cs'a, zacząłem grać jakieś 10 lat temu, głównie to ns i boty, a na steam przeszedłem 3 lata temu.

G: A jak trafiłeś na nasza siec?

S: Szukając serwerĂłw Cod Mod na wiaderku trafiłem na waszą sieć :)

G: Jakie masz stosunki z innymi adminami?

S: Z adminami z coda mam dobre, z innych serwerĂłw to nie mam pojęcia bo rzadko gram na nich.

G: Co chciałbyś zmienić na serwerach/forum?

S: Oczywiście chciałbym Ĺźeby na serwerach  został wprowadzony immunitet dla admina. Na forum to raczej nic

G: Czy masz jakiś wrogów?

S: Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale raczej nie. :P

G: Chciałbyś osiągnąć coś więcej na sieci niż tylko admin?

S: Aktualnie podoba mi się stanowisko na ktĂłrym jestem i na chwile obecną niech tak zostanie.

G: Rozumiem. PrzejdĹşmy do zagadek :) Czy jesteś gotowy?

S: Oczywiście :)

G: To mi się podoba  Co to za wyraz? Zaczyna sie na "D" kończy się na "A" i zuĹźywa duĹźo papieru?

S:Dupa xD

G: Nie prawda bo "Drukarka"'

S: Ajjc

G: A więc nasz wywiad dobiega końca. Dziękuje za poświęcenie mi czasu :) Czy chcesz kogoś pozdrowić?

S: RĂłwnieĹź dziękuje. Pozdrawiam Ciebie a takĹźe cała siec cs-arena :)

G: Dzięki za pozdro. Żegnam się i życzę miłego dnia :)

S: Na razie i wzajemnie :)

• Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo siÄ dowiedziaĹem o naszym nowym adminie :)
Z bĂłlem serca ale dam ci "+" Freshu za wywiad na zachÄtÄ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.