Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
PRICE

Wiwiad z Tigerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani czytelnicy  .
Dzisiaj wywiad jest z naszym kolegą Tigerem
Zapraszam do czytania, Zostaw "+"

Redaktor: Dzień Dobry Panu na początek niech Pan się przedstawi.

Tiger: Witam Pana redaktora  :), Nazywam się Andrzej mam 19 lat pochodzę z Warszawy.

Redaktor:  Warszawy jesteś, to piękne miasto  :).

Tiger :Bardzo piękne  :).

Redaktor: Opowiedz  nam gdzie się uczy.

Tiger :Chodzę do technikum samochodowego Jana Pawła  :)

Redaktor To ciekawy kierunek w jakim Pan się kształci. Dokładnie co Pan Tam się uczy  :)

Tiger : No a czego moĹźna uczyć się w technikum samochodowym  :D. Nie powiem teraz nic takiego bo nie było mnie tam przez jakiś czas iĹź chorowałem i byłem w szpitalu  :D idę dopiero w poniedziałek  :D.

Redaktor : Dobrze. Opowiedz o swoich zainteresowaniach.

Tiger : Bardzo ale to bardzo interesuję się motoryzacją  :D W samochodach grzebałem juĹź kiedy miałem 6 lat  :D(pomaganie tacie  :D podawać klucze, odkręcać koła) Na 2 miejscu to jest koszykĂłwka  :D Ä‡wiczę ją juĹź 9-10 lat  :D a na 3 to kickboxing  :D uczęszczam do klubu LEGII!  :D

Redaktor : A powiedz nam jeszcze twój ulubiony klub w koszykówkę.

Tiger : MĂłj ulubiony klub to Miami Heat!  :D

2unwxhu.png IMG]

Redaktor : Bardzo ciekawe zainteresowania  :). A jakie masz marzenia na przyszłość ?

Tiger : WrĂłcić na Cypr  :D.

Redaktor : WrĂłcić na Cypr  :) coś czuję iĹź kryje się za tym fascynująca opowieść. Opowiesz dlaczego chcesz wrĂłcić na Cypr?

Tiger :Kryje się kryje  :D. Nie będę opowiadał całego gdyĹź zajęłoby to godziny  :D.

Redaktor : Zawsze moĹźesz wybrać najlepsze fragmenty tej ciekawej opowieści  :).

Tiger : We wcześniejsze wakacje popędziłem na przepiękną wyspę CYPR  :) Było SUPER! Podkreślam super, kąpiel w morzu, opalanie się, nie no kurde nie mogę powiedzieć juĹź mi ślinka cieknie aby tam polecieć  :D.

Redaktor : Dobrze  :). Kim chciałbyś być w przyszłości?

Tiger : Bardzo dobrym i duĹźo zarabiającym mechanikiem  :D no i oczywiście własny serwis  :D

Redaktor : Ciekawa koncepcja przyszłości  :), pewnie masz juĹź nazwę serwisu ?

Tiger: No jeszcze nad tym nie myślałem  :D zobaczymy w przyszłości :D.

Redaktor: Powodzenia i spełnienia marzenia  :). Dobrze. A powiedz nam jak trafiłeś na naszą Sieć serwerĂłw "CS-ARENE" ?

Tiger : Rozmawiałem z moim kolegą Lucasem  :D powiedział mi Ĺźe ma własną sieć serwerĂłw więc postanowiłem Ĺźe dołączę się do was  :D

Redaktor :  Interesujące hehe.  :) Jesteś administratorem serwera de_dust2, jak podoba się Tobie ta funkcja?

Tiger : Bardzo mi się podoba  :D Jest bardzo fajnie i cieszę się Ĺźe akurat tam grywam i mam admina jest po prostu super atmosferka ale teĹź i duĹźo cheaterĂłw  :D

Redaktor : Wydajesz się bardzo szczęśliwy z tej posady  :) bardzo dobrze ciesze się ogromnie  :). Masz jakieś plany związane z serwerownią "CS-ARENA" ?

Tiger : Tak mam  :D Planuję zostać UB TEAM następnie Moderator a następnie Junior Admin hehe  :D.

Redaktor :Widać jesteś bardzo ambitnym mężczyzną  :). ZbliĹźają się wybory będziesz głosować?

Tiger : Myślę Ĺźe nie  :D.

Redaktor : Rozumiem jesteś apartyjny  :).   Na koniec wywiadu chciałbyś kogoś pozdrowić?

Tiger : Pozdrawiam całą ekipę z CS-Arena.eu  :).

Radek
Redaktor : Dziękuję za pozdrowienia i za wywiad, oczywiście rĂłwnieĹź do pozdrowień się dołączam. Miłego wieczoru  :) Cześć.

Tiger : Dziękuję i wzajemnie  :) Cześć.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popracuj nad estetykÄ. Nie pisz "Warszawy jesteĹ", "DokĹadnie co tam siÄ uczy", i nie wiem dlaczego zwracacie siÄ do siebie na Pan, skoro na forum rozmawiacie normalnie. Wywiad jak dla mnie Ĺredni.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.