Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY NA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

[Wywiad] Zapisy!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   LoTus_

LoTus_

Jem Ciacho :D

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 487 postów

Witam, z dniem dzisiejszym zakładam ten temat dla osób które chcą abyśmy przeprowadzili z nimi wywiad.

Każda osoba z która mamy przeprowadzić wywiad musi dostosować do wzoru.

Nie zapisujemy się co kilka dni. 

Przykładowy:

Imię: Patryk

Data wywiadu: 13.10.2015
Godzina wywiadu: 18:00

Miejsce wywiadu: Gadu-Gadu

Wzór:

Imię:
Data wywiadu:
Godzina wywiadu:
Miejsce wywiadu:

Ważne! - Zapisy bez wzoru będą odrzucane.

Zapisywać można się w tym temacie.

• 0

OFFLINE   RafalJestem

RafalJestem

Dużo pisze

• User
  • 327 postów

To chyba bardziej redaktor powinien wyjść z inicjatywą... To tak jakby np. Lewandowski bo teraz o nim głośno, biegał za dziennikarzami i prosił ich żeby zrobili z nim wywiad.

• 6

OFFLINE   LoTus_

LoTus_

Jem Ciacho :D

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 487 postów
Ten system jest już drugi raz wprowadzany, za pierwszym razem wszystko bylo dobrze, twoja odpowiedz jest tutaj niezbedna i godna otrzymania warna.
  • 0

OFFLINE   M4ti.

M4ti.

Dużo pisze

• Zasłużony
  • PipPipPipPip
  • 667 postów

Ten system jest już drugi raz wprowadzany, za pierwszym razem wszystko bylo dobrze, twoja odpowiedz jest tutaj niezbedna i godna otrzymania warna.

Chciałeś chyba napisać "zbędna" ;) Dziwna sprawa, kolega ma rację, to redaktor powinien wychodzić z inicjatywą.

• 0

OFFLINE   RafalJestem

RafalJestem

Dużo pisze

• User
  • 327 postów

Też uważam, że jest ona NIEZBĘDNA :) Co z tego, że jest drugi raz wprowadzana, skoro to debilny pomysł. Powiedz mi kto biega za dziennikarzami żeby z nim wywiad robili? 
Ps. Nie sądzę żebym dostał warna, bo z tego co wiem, mogę się tu wypowiadać :)

• 0

OFFLINE   Siemek

Siemek

Zaawansowany

• Zasłużony
  • Inne:: Donator, VIP
  • PipPipPip
  • 220 postów

LoTus skoro wypowiedź Rafała jest niezbędna to niby czemu miałby otrzymać za nią warna? A druga sprawa że jako REDAKTOR powinieneś wiedzieć że zwroty typu Twój, Ci, Cię itp zwracając się do adresata pisze się z dużej litery. Co do samego tematu to jestem dokładnie takiego samego zdania jak Rafał.

• 3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users