Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Tiger-Swat

Wywiadzik z UB "Teamkiem" BaQsnym :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy czytelnicy  .

Dzisiaj wywiad jest z naszym kolegÄ UB Team BaQsnym!!

ProszÄ o oklaski :D 

Zapraszam do czytania, Zostaw "+" 

Redakcja: Witaj, dziÄkuje Ci, Ĺźe zechciaĹeĹ udzieliÄ mi wywiadu. Na poczÄtku opowiedz nam coĹ o sobie.

BaQsny*: CzeĹÄ, mam na imiÄ Krystian, mam 16 lat pochodzÄ z Mazowsza a dokĹadniej z maĹego miasta GrĂłjec 

Redakcja: Jakie sÄ twoje ulubione przedmioty szkolne  a jakich nie lubisz?

BaQsny*: Ojj ciÄĹźkie pytanie  ,ale lubiÄ w-f, polski bo nic nie muszÄ robiÄ, natomiast nie lubiÄ tylko matematyki 

Redakcja: eheh :D Jakim sportem siÄ interesujesz?

BaQsny*: Koffam piĹkÄ noĹźnÄ  nie wiem dlaczego, lecz jeĹli miaĹbym wybierac ze wszystkich dyscyplin to wybraĹbym piĹkÄ ma to cos, coĹ mnie do niej ciÄgnie ;d Jest czÄsciÄ mojego Ĺźycia 

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

Redakcja: KaĹźdy kocha piĹkÄ | Jaki jest twĂłj ulubiony klub piĹkarski?

BaQsny*: FC Barcelona

-j8H-E87.jpeg

Redakcja: Brachuuu pjona |  Czy miasz/miaĹeĹ zwierzaka?

BaQsny*: MiaĹem pitbulla ;d

pitbulls-4.jpg

Redakcja: Bardzo fajny piesek :D | Jak miaĹ na imiÄ? 

BaQsny*: Akir ;D

Redakcja: eheh Akirek :D | Jak trafiĹeĹ na  CS-Arena.eu

BaQsny*: Jak wiÄkszoĹÄ, czyli szukaĹem jakiegoĹ serwera Only dd2 i znalazĹem ten jedyny ;D potem zrobiono mi kilkanascie razy ss'y. Prawda jest taka, Ĺźe gdyby nie te ssy to bym nie zostaĹ na dĹuĹźej 

Redakcja: JuĹź ze 100 razy sĹyszÄ Ĺźe przez ss'y zostaĹ na dĹuĹźej | JesteĹ zadowolony z pracy administratorĂłw only dd2 oraz na forum?

BaQsny*: Szczerze to tak, jeĹźeli jakiĹ admin lub ktoĹ kto moĹźe zbanowaÄ cziteraz, lub kogoĹ odbanowaÄ to to robi 

Redakcja: Dlaczego zĹoĹźyĹeĹ podanie na UB Team?

BaQsny*: KtoĹ moĹźe powiedzieÄ Ĺźe zbieram "kolorki" lecz tak nie jest, zĹoĹźyĹem podanie dlatego Ĺźe nie byĹo wystarczajÄco duĹźo osĂłb w ubt, i siÄ po prostu nie wyrabiali ze sprawdzanie ss'ow.

Redakcja: Co sÄdzisz o konfiguracji CODMOD'a i doboru klas*?

BaQsny*: Zbytnio nie mogÄ siÄ na ten temat wypowiedz, gdyĹź nie grywam tam 

BaQsny*: Ale zmiania na lepsze 

Redakcja: aha  | DuĹźo grywasz na dd2 co byĹ dodaĹ na serwer, a co byĹ usunÄĹ ?

BaQsny*: W ubiegĹym miesiacu maĹo graĹem, gdyĹź dziewczyna no i szkoĹa teraz juĹź wszystko siÄ ustatkowalem i mam wiÄcej czasu na wypeĹnianie swoich obowiazkĂłw. Nic bym nie zmieniĹ lubiÄ klasyczne dd2 i takie mi siÄ podoba 

Redakcja: z tym siÄ zgodzÄ | SkÄd pomysĹ na twĂłj nick 

BaQsny*: PomysĹ wziÄĹ siÄ od innego gracza "Bakusiowaty" tak mi siÄ spodobaĹ ten nick, Ĺźe postanowiĹem sobie zrobiÄ podobny i tak po kilku prĂłbach powstaĹ BaQsny* 

Redakcja: ehhe | ChciaĹbyĹ jeszcze coĹ osiÄgnÄÄ na cs-arena.eu? JakÄĹ nowÄ range ?

BaQsny*: Nie wybiegam tak daleko w przyszĹoĹÄ ale tak moĹźe w marcu jak bym poprawiĹ aktywnoĹÄ i nic by siÄ nie staĹo, to chciaĹbym modelatora 

BaQsny*: Ale to tylko marzenia 

Redakcja: No wiesz marzenia siÄ speĹniajÄ :D Jak bÄdzie spadaÄ gwiazdka to wypowiedz Ĺźyczenie i bÄdziesz miaĹ :D | Masz jakieĹ inne zainteresowania oprĂłcz CS?

BaQsny*: SiĹownia :D

Redakcja: ehhe ile masz cm w bicku ?

BaQsny*: ... Nie bd siÄ tu chwaliÄ ale podeĹle Ci zdj ;d  

MXBOMZ2.jpg

Redakcja: ale maĹy :D juĹź na moim nadgarstku wiÄkszy :D | Jakie jest twoje najwiÄksze marzenie ?

BaQsny*: No wiem :c xD. MieÄ idealne ciaĹo ;v dobrÄ pracÄ kochajÄcÄ ĹźonÄ i moĹźe dzieci 

Redakcja: hehe :D | Wolisz chĹopczyka czy dziewczynkÄ? 

BaQsny*: ChĹopczyka ;D

Redakcja: KaĹźdy facet woli chĹopczyka a Kobiety dziewczynki  | Co chciaĹbyĹ zmieniÄ w swoim Ĺźyciu ?

BaQsny*: Nic, podoba mi siÄ takie jakie jest ;D

Redakcja: eheh :D | Jakie kobiety lubisz, co musi posiadaÄ byĹ siÄ niÄ zainteresowaĹ ?

BaQsny*: Walory* xD Tzn musi byÄ zgrabna, mieÄ dĹugie wĹosy, dĹugie opalone nogi <3, nie moĹźe byÄ bardziej przemÄdrzaĹa ode mnie xD, no i musi miec to CoĹ 

b20ce5a6dc46.jpg

Redakcja: uhuhuu :D | Wolisz brunetki, blondynki a moĹźe szalone rude?

BaQsny*: Szczerze Brunetki i Rude ;D nwm dlaczego majÄ to coĹ, co mnie pociÄga 

Redakcja: Mmmm :D | jaki typ muzyki preferujesz ?

BaQsny*: Hip-hop,rap

Redakcja: Masz jakiĹ ulubiony zespĂłĹ, wykonawce ?

BaQsny*: Paktofonika, WSRH, Chada, Sitek, Donguralesko ;d

Redakcja: Czy podaĹbyĹ kilka ulubionych piosenek dla naszych czytelnikĂłw? 

BaQsny*: OczywiĹcie, proszÄ :) :

MĂłgĹbym jeszcze wiÄcej, ale myĹlÄ, Ĺźe tyle wystarczy 

Redakcja: Fajne fajne :D | Kim chciaĹbyĹ zostaÄ w przyszĹoĹci, jakÄ mieÄ pracÄ ?

BaQsny*: Hmm, przede wszystkim dobrze pĹatnÄ xD myĹle nad mechanikiem, bo nauczycielem nie zostanÄ ;v

craftsman-306318_640.png

Redakcja: Uwielbiam mechanikÄ, to moja pasja :D | PamiÄtasz swojÄ pierwszÄ minutÄ z Counter Strike ?

cs-free.png

BaQsny*: Tak xD, musiaĹem ciÄgle kampiÄ na respie na dd2 bo nie umialem strzelaÄ i tylko jak kampiĹem to zabijalem :D

Redakcja: heehhe tak samo miaĹem :D | Czym CS cie zainteresowaĹ ?

BaQsny*: Szczerze to koledzy mnie namĂłwili Ĺźebym zagraĹ i tak siÄ wciÄgnÄĹem Ĺźe jestem pro gamerem xD tylko nie teraz xD W cs'ie moĹźna spotkaÄ wiele fajnych ludzi :D

Redakcja: Takich jak jaaaaa :D | czy cs-arena.eu to pierwsza twoja sieÄ ?

BaQsny*: Nie, to jest moja druga sieÄ poprzednia upadĹa ;/

Redakcja: Czym cs-arena.eu wyróşnia siÄ na tle innej sieci?

BaQsny*: Najlepszymi serwerami ! :D oraz nie powtarzalnÄ atmosferÄ, ktĂłra panuje na cs-arenie :D

Redakcja: hehe co prawda to prawda | Czy uwaĹźasz Ĺźe masz dobry kontakt z uĹźytkownikami cs-arena.eu

BaQsny*: MyĹlÄ, Ĺźe tak :) kaĹźdy jest dla siebie miĹy jeĹźeli coĹ komuĹ nie pasujÄ mĂłwi to i prĂłbujemy dojĹÄ do porozumienia :)

Redakcja: :) | UwaĹźasz Ĺźe cs-arena.eu to jedna z najlepszych Sieci serwerĂłw CS w Polsce ?

BaQsny*: Pewnie gdybym powiedziaĹ nie to bym zostaĹ wybuczany, wiÄc powiem tak xDD

Redakcja: Cieszymy siÄ Ĺźe wierzysz w naszÄ SieÄ. | A jakbyĹ miaĹ do wyboru speĹnienie marzenia oraz pomoc w doĹźywieniu dzieci w Afryce to co byĹ wybraĹ ? :D

BaQsny*: Druga opcja :)

Redakcja: DobroczyĹca :D | Kogo z cs-arena.eu znasz w realu? :D

BaQsny*: Nikogo xD, lecz do mojego bro Kycz'a mam jakies 25km xD

Redakcja: eheh | Niestety ale nasz wywiad dobiega koĹca, czy chciaĹbyĹ kogoĹ pozdrowiÄ?

BaQsny*: OczywiĹcie, MamÄ, TatÄ, Boga, NauczycielkÄ od matematyki oraz wszystkich bro z Cs-areny! :D

Redakcja: DziÄkujÄ za pozdrowienia i za wywiad, oczywiĹcie rĂłwnieĹź do pozdrowieĹ siÄ doĹÄczam. MiĹego wieczoru :D CzeĹÄ

BaQsny*: Czesc :D

end-title-590.jpg

Redakcja: The End :D

• Upvote 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie aleĹźskÄ nie chce sie chwaliÄ swoim bickiem :D tak tak wcale sie nie chwalisz xD 

A wywiad bardzo fajny plusik xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale barcelona...

za wywiad leci +

Chuligan przecieĹź moĹźe byÄ barca tylko redaktor pomyliĹ pytanie z ulubionym teatrem a nie klubem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.