Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Wywiadzik z Carterem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   RoLniKRySiU

RoLniKRySiU

Zaawansowany

• VIP
  • 104 postów

RoLnIkRySiU Dzień dobry . Dzieki że zgodziłeś się na ten wywiad . Przedstaw się i powiedz gdzie mieszkasz. 

Radosław Dzień Dobry Panie Redaktorze. Nazywam się Radosław a mieszkam w małej mieścinie Zabrzu.

RoLnIkRySiU  Radosław ładne imię :).Czym się interesujesz oprócz naszego kochanego CS :)

Radosław
A kto powiedział że się interesuje cs'em. :D Interesuję się głównie wojskiem i wszystkim tym co jest związane z wojskiem.

RoLnIkRySiU 
Uuu.. Wojsko . Kiedyś miałem zajawke na tym punkcie . A może jakąś broń posiadasz lub zostaniesz żołnierzem ?

Radosław      Posiadam replikę Broni M4 z dodatkami tak zwany M4a1 taktyczny :), Planuje zostać wojskowym. Zawsze kochałem wojsko od najmłodszych lat, a z wiekiem moja fascynacja rosła ale jak miałem 16 lat to podjąłem inną ścieżkę Informatyczną. Myślałem iż to dobry zawód więc wybrałem szkołę Technik Informatyk. Fajnie było przez rok zanim nie usłyszałem okropnych wieści :( od nauczyciela, że będziemy zmieniać 10 razy zawód. G|dy to usłyszałem to pomyślałem A Chu* nie będę k***a 10 razy zmieniał zawodu chcę jeden i tak od drugiej klasy Technikum ostro studiowałem taktykę oraz oglądałem filmiki na Youtube z Afganistanu jak to miej więcej wygląda.

Tak zleciało 4 latka w technikum maturke mam ale do zawodu brakło mi kilka procent. Nie ubolewam nad tym gdyż wojsko co na prawdę super praca.
to tyle do tego pytania.

RoLnIkRySiU 
Czyli z tego wynika że jesteś żołnierzem ?

Radosław      jeszcze nie Aktualnie studiuję na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz jestem Strzelcem w Związku Strzeleckim "Strzelec" a dokładnie w jednostce . Ale to wszystko zbliża mnie do zawodowego Żołnierza.

RoLnIkRySiU   To chyba nie masz za dużo czasu ?

Radosław    teraz tak czasu mam mało 2 rok studiów oraz jednostka to pochłonie mój czas ale wasze znajdę parę chwil i na przykład pograć w Cs'a bądź inne gry typu RPG.
1
RoLnIkRySiU    A co z płcią przeciwną masz kogoś ? 

Radosław  Obecnie w mym sercu nie ma nikogo ale jestem młody i w przyszłości ktoś się znajdzie hehe. :) Bo nikt nie wie co przyniesie jutro :).

RoLnIkRySiU   A mógłbym się dowiedzieć ile masz lat ?               

Radosław  Pewnie to nie Tajemnica Państwowa. Mam 22 lata :).

RoLnIkRySiU   Radosławie a co cie powołało do gry w cs 1.6. Chodzi mi o 1 raz.

Radosław  Panie Redaktorze, mój pierwszy raz w csie to chyba jak miałem 12 lat i były tylko ffa, po dość długiej przerwie to kolega z klasy w Technikum pokazał mi serwer cod mod i od tego się rozpoczęła przygoda z csem. Pierwszy serwer to cod mod jak wpomniałem lecz z lvlem 201 tam grałem inżynierem wbiłem 201 lvl to przeniosłem na snajpera i rozpocząłem grę z awp, gdy upadł to przeniosłem się na inny serwer cod ale to już chyba był 401 a później coraz to większe lvle co stwierdziłem cod 201 to taki serwer gdzie jest brany skill a nie umiejętność klasy, cały czas mówię o początkach serwerów cod hehe. Za jakiś czas cody mi się znudziły i działełem na dd2 :) i mój skill coraz to się rozrastał do tego stopnia co teraz :) ,nawet na 3 miesiące zrezygnowałem z cs bo uznałem iż serwerownia upada przez mój skill ehhe.

RoLnIkRySiU    No to ładnie . Pewnie masz jakąś osobę z naszej serverowni , z którą lubisz najbardziej i najmniej . Zdradziłbyś mi ich ? 

Radosław Wszystkich traktuje równo więc u mnie nie ma faworyzowania osób, a na razie nikt mi nie zalazł za skórę więc jest dobrze hehe :).

RoLnIkRySiU   Ale na pewno znajdzie się taka osoba , która choć troszkę cie denerwuje.

Radosław  Niestety nie :)

RoLnIkRySiU   A co z muzyką . Jakie gatunki lubisz i jaka jest twoja ulubiona piosenka ? 

Radosław O muzyce możemy długo rozmawiać. Nie mam swojego ulubionego gatunku muzyki, słuchałem wszystkie od klasycznej do Metalu, moją ulubioną piosenkę jest wiele z każdego gatunku jest ich setki bo słucham te co w ucho wpadają, np czasza epitafium czy emace oddaję hołd, sarsa naucz mnie, Natalia nykiel, Kali, Dębiec, Liroy, Peja niektóre piosenki oraz mam dwie płyty THE LAST RIDE. Są też takie piosenki które uwielbiam śpiewać i są do piosenki Linkink Park i oczywiście polskie piosenki. Oraz rap patriotyczny , piosenki Czaszy epitafium i emac gdyż jestem patriotą  :)

RoLnIkRySiU  A co z innymi zainteresowaniami ? 

Radosław Kocham się śmiać i zawsze jestem pozytywny :), inne zainteresowania to kabarety :D oraz musical a ściślej mówiąc to występować na scenie :) w swoim życiu wystąpiłem 5 razy z tego 3 to w musicalu też planowałem właśnie szkołę Aktorstwa lecz nic nie przebije kochanego wojska :). Kiedyś grałem w Piłkę nożną z kolegami oraz w klubie GLKS Kamiennik :) na pozycji bramkarz. W młodości także wziąłem udział w zawodach strażackich. Startowałem od 7 roku życia do 15 gdyż nie miałem czasu bo wracałem z innej miejscowości a dokładnie z Otmuchowa gdzie się uczyłem.
Kolejnym zainteresowaniem to film. Lubię oglądać Filmy każdego rodzaju czy to dramat czy kryminał gdyby  był dobry ostatnio oglądałem Jurassic Word polecam gorąco oraz Krainę jutra :). Ostatnim zainteresowaniem to dinozaury ale to już prehistoria hahaha gdyż wydoroślałem z tego dziecinnego zainteresowania lecz nadal dinozaurów wiem dużo gdyż jak byłem w wieku 7 lat to kochałem te stworzenia :) Chyba to koniec moich zainteresowań :).

RoLnIkRySiU    moje ostatnie pytanie. Jak dostałeś się na arena i czy ci sie podoba.

Radosław    Na Arenę dostałem się przez reklamę, gdyż szukałem jakiegoś cod moda i po pewnym czasie znalazłem tą serwerownię. Bardzo mi się podoba jest miła atmosfera na forum jak i serwerach smuci mnie iż tak cod podupadł ale miejmy nadzieję iż odbije się od dna z wielką siłą i powróci do dawnej świetności

RoLnIkRySiU Dzięki za wywiad Dobranoc.

Radosław Dobranoc Panie Redaktorze.

• 11
Dołączona grafika

OFFLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• VIP
  • 1542 postów

Fajny :D

• 0

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

Nawet Dał mój stary nick hahahaha tylko proszę o zmianę z RDK na Radosław, ponieważ ten nick już mi się śmiesznie kojarzy xD

• 0

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• Arenowicz
  • 1296 postów

No fajne fajne :D 

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Opiekun Serwera
  • Inne:: Donator, Multi Admin
  • 2208 postów
Carter nie wiedziałem ze jesteś strzelcem ^^ Jak będę u Ciotki to wpadnę do Nysy :D
  • 0
Dołączona grafika

OFFLINE   YoMeaNN

YoMeaNN

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 513 postów
Co raz bardziej mam ochote czytac te wywiady.
Co niektorzy mnie zaskakuja xD
  • 1

mhsxhw.png

OFFLINE   Joker.

Joker.

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 576 postów

Wywiad fajny + 

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   E.N.D 69