Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Tiger-Swat

Wywiadzik z Junior Adminkiem FaRt.!

Rekomendowane odpowiedzi

CzeĹÄ witajcie moi drodzy czytelnicy. ZrobiĹem przed chwilÄ wywiad z FaRt.'em na jego proĹbÄ :D 

Mam nadziejÄ Ĺźe siÄ spodoba :D

Zapraszam do czytania

Redakcja: CzeĹÄ, dziÄki Ĺźe zgodziĹeĹ siÄ poĹwiÄciÄ mi troszkÄ czasu. Przedstaw siÄ Nam proszÄ.

FaRt.: Witam serdecznie  oraz nie ma sprawy dla dobra sieci zawsze znajdzie siÄ czas :) A wiÄc tak jestem Dawid mam 16 lat , pochodzÄ z okolic andrychowa ( MaĹopolska)

Redakcja: No to dobry z Ciebie Junior Admin| Co robisz w Ĺźyciu codziennym?

FaRt.: Grywam w piĹkÄ noĹźnÄ w lokalnym klubie AKS Beskid AndrychĂłw , lubiÄ pograÄ w Cs'a , spotkaÄ siÄ ze znajomymi oraz ksztaĹtce siÄ w technikum 

FaRt.: Oraz z zapaĹem kibicujÄ Chelsea Londyn

Redakcja: Tylko Chelsea tak  | powiedz Nam dlaczego wybraĹeĹ taki kierunek, co Ciebie w nim zainteresowaĹo.

FaRt.: WybraĹem Technikum poniewaĹź byĹ tam interesujÄcy mnie najbardziej kierunek ( Technik Mechanik )

FaRt.: I teĹź Ĺatwo o pracÄ po takim wyksztaĹceniu 

Redakcja: To mi teĹź bardzo podoba siÄ Technik Mechanik  | Czyli rozumiem, Ĺźe jesteĹ zadowolony z wybranego przez siebie kierunku? Powiedz Nam jak trafiĹeĹ na sieÄ CS-Arena.eu

FaRt.: No ja myĹlÄ xD Tak jak najbardziej jestem zadowolony ,Ĺźe akurat ten kierunek wybraĹem co do drugiego pytania to szukaĹem COD Mod'a z Chuliganem i znalezlismy wĹasnie ten na arenie i bardzo mi siÄ spodobaĹ

Redakcja: Cieszymy siÄ, Ĺźe zostaĹeĹ tutaj :D Ale powiedz Nam co CiÄ skĹoniĹo Ĺźeby zostaÄ Junior Adminem? PrzecieĹź jest doĹÄ odpowiedzialna ranga.

FaRt.: Na poczÄtku nawet nie myĹlaĹem ,Ĺźe zajdÄ tutaj aĹź tak daleko. Na poczÄtku zostaĹem adminem Cod'a i sprawdzaĹem wtedy bardzo duĹźo SS i juĹź nie grajÄcy tutaj ziomek namĂłwiĹ mnie do zĹoĹźenia podania na UBT. StaraĹem siÄ tutaj jak najwiÄcej pomagaÄ noi dalej doprowadziĹ mnie juĹź Anonimowy :D

Redakcja: OsobiĹcie doceniam TwojÄ prace i poĹwiÄcony czas serwerowni. Co byĹ  chciaĹ zmieniÄ na tej serwerowni?

FaRt.: WywaliÄ myszatego i kubusia z UBT , zdegradowac Lucasa i Anonimowego , wprowadziÄ serwery w mine crafta i lola :D A tak na serio to chciaĹbym aby byĹo tylko wiÄcej adminĂłw

Redakcja: ĹťartowniĹ widzÄ :D | UwaĹźasz, Ĺźe ta sieÄ serwerĂłw róşni siÄ od innych? 

FaRt.: Róşni siÄ tym ,Ĺźe jest tutaj zajebista atmosfera 

Redakcja: No z tym to siÄ zgodzÄ  | Powiedz Nam co sÄdzisz o pracy Naszej administracji?

FaRt.: Niestety jest teraz bardzo maĹo adminĂłw co zresztÄ widaÄ na serwerach ale ci co sÄ jak dla mnie dobrze wykonujÄ swojÄ pracÄ ale zawsze moĹźe byÄ lepiej 

Redakcja: MoĹźe moĹźe :D | Skoro juĹź coĹ o Tobie wiemy, to powiedz Nam jak siÄ zaczÄĹa Twoja przygoda z Counter Strike?

FaRt.: Na poczÄtku siÄ ciupaĹo na boty :D a do gry na serwerach namĂłwili mnie koledzy z klasy

Redakcja: TeĹź zaczanaĹem na botach :D | powiedz Nam czy posiadasz jakieĹ zainteresowania, hobby?

FaRt.: Bezapelacyjnie najwiÄkszym moim zainteresowaniem jest piĹka noĹźna , od paru lat jak juĹź wyĹźej wspomniaĹem pasjonujÄ siÄ Chelsea a gdy jest czas lubiÄ oglÄdnÄc rĂłwnieĹź inne mecze oraz sporty , lubiÄ teĹź pobawiÄ siÄ coĹ z amx oraz wyjĹc gdzieĹ z kolegami :D

pnozna.jpgchelsea.img.png

FaRt.: Noi jeszcze zagraÄ w Cs'a :D

cs-free.png

Redakcja: Zdradzisz Nam Twoje najwiÄksze marzenie?

FaRt.: Moim najwiÄkszym marzeniem jest zostaÄ zawodowym piĹkarzem a nie jakimĹ podrabiancem

Redakcja: eheh :D | Masz swoje ulubione piosenki?

FaRt.: CiÄĹźko bÄdzie wybraÄ ,ogĂłlnie to sĹucham rapu i teĹź nie moĹźe zabraknÄc czegoĹ z dobrym pierdolniÄciem

FaRt.: No ale jeĹźeli muszÄ jakies podaÄ to

Redakcja: hehe No wĹaĹnie miaĹem to napisaÄ :D

FaRt.:    

FaRt.:      

Redakcja: MyĹlÄ Ĺźe 2 starczÄ :D | Powiedz jakie filmy oglÄdasz?

FaRt.: LubiÄ siÄ poĹmiaÄ i jak leci w TV to oglÄdnÄc Swiat WedĹug Kiepskich :D ,  lubiÄ teĹź horrory , dramaty , kryminaĹy oraz filmy akcji

Redakcja: skÄd wziÄĹ siÄ pomysĹ na nick FaRt.?

FaRt.: Zawsze gdy graĹem z Chuliganem w ping ponga to mĂłwiĹ ,Ĺźe miaĹem farta noi tak to mniej wiÄcej powstaĹo :D

Redakcja: Ty farciarzu :D | Czy chciaĹbyĹ jeszcze objÄÄ jakieĹ funkcje na forum?

FaRt.: Nie myĹlaĹem o tym ale myslÄ ,Ĺźe  z mojÄ obecnÄ rangÄ wystarczajÄco pomogÄ w rozwoju sieci

Redakcja: Mamy nadziejÄ :D Wierzymy w ciebie xD | Masz jakiegoĹ ulubionego polskiego piĹkarza ? Kibicujesz jakiemuĹ polskiemu klubowi ?

FaRt.: Najbardziej z polskich piĹkarzy to lubiÄ siebie :) a tak na serio to Kuba BĹaszczykowski poza Chelsea kibicujÄ rĂłwnieĹź Lechowi Poznan oraz mojemu lokalnemu klubowi :)

Redakcja: Bardzo fajnie :D |  Jakie gry preferujesz oprĂłcz Counter Strike ?

FaRt.: Call Of Duty  , Assasin Cread , NFS oraz Fifa

tema-de-call-of-duty-02-700x437.jpg

Redakcja: Bardzo podoba mi siÄ gra Assasin Cread :) | Powiedz w jakie czÄĹci graĹeĹ Assasina?

FaRt.: Nie pamiÄtam za bardzo ale na pewno 1 i 2

Redakcja: Ja to juĹź wszystkie jakie sÄ obleciaĹem xD | Czy posiadasz jakieĹ konsole do gier? :)

FaRt.: MiaĹem kiedyĹ PS2 ale znudzilo mi siÄ

FaRt.: teraz only komp :D

Redakcja: Tylko PC :D | Czy zdarzyĹa Ci siÄ kiedyĹ sytuacja, ktĂłrÄ teraz wspominasz z uĹmiechem na twarzy?

FaRt.: DuĹźo tego byĹo i na pewno nie wybiore tej jednej jedynej xD

Redakcja: Wielka szkoda, myĹlaĹem Ĺźe siÄ poĹmiejemy :D | Czy masz ulubionych aktorĂłw?

FaRt.: swiat-wedlug-kiepskich-odc-416_22341953.

Redakcja: hehe | Czy masz/ miaĹeĹ zwierzÄtko?

FaRt.: MiaĹem kiedyĹ kota i teraz teĹź mam kota xD

Redakcja: Czy ten kot jest rasowy? JeĹźeli tak to moĹźesz powiedzieÄ jakiej? :D

FaRt.: Kot jak kot :)

Redakcja: hehe :D | Gdzie chciaĹbyĹ wyjechaÄ poza granicÄ?

FaRt.: Nad morze ale gdzie to nie wiem :D

morze4.jpg

Redakcja: Czy znasz kogoĹ w realu z CS-Arena.eu? :D

FaRt.: Chuligana ,ktĂłry mieszka parÄ domĂłw ode mnie oraz Gangstera aĹź tak blisko mnie nie mieszka ale w tej samej miejscowoĹci :D

Redakcja: Co myĹlisz o poziomie gry i atmosferze panujÄcej na serwerach?

FaRt.: Poziom gry to gorzej niĹź na boty na Ĺatwym :P a atmosfera tak jak juĹź mĂłwiĹem to zajebista

Redakcja: Z tym siÄ zgodzÄ :D | Wywiad niestety dobiega koĹca. Czy chciaĹbyĹ kogoĹ pozdrowiÄ?

FaRt.: Pozdrawiam caĹÄ arene

Redakcja: DziÄkujÄ za pozdrowienia i za wywiad, oczywiĹcie rĂłwnieĹź do pozdrowieĹ siÄ doĹÄczam. MiĹej nocy :D CzeĹÄ

FaRt.: Ja rĂłwnieĹź bardzo dziÄkujÄ :) oraz korzystajÄc z okazji zapraszam osoby ze steam do skĹadania podaĹ na admina oraz wsparcie naszej sieci http://cs-arena.eu/index.php?/topic/10654-zakup-reklamy/

Redakcja: The End :D

Zostaw "+" :)

the-end-3.jpg

• Upvote 16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiadzik pozytywnie wypadĹ oczywiĹcie plusik :P

Fajny wywiad ale niczego nowego o Farcie siÄ nie dowiedziaĹem :P
OczywiĹcie za wywiad leci + 

Jak to nie ?
Ciekawe skÄd wiedziaĹeĹ ,Ĺźe mieszkam koĹo ciebie ...

:D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiadzik pozytywnie wypadĹ oczywiĹcie plusik :P

Jak to nie ?

Ciekawe skÄd wiedziaĹeĹ ,Ĺźe mieszkam koĹo ciebie ...

:D :D

FaRt, naucz siÄ poprawnie stawiaÄ znaki interpunkcyjne, jako j@ powinieneĹ to umieÄ. Tak wiem nie powinienem zwracaÄ uwagi, bo nie jestem od tego, ani nie jestem polonistÄ.

Co do tematu, dobra robota!

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super wywiad :) sporo dowiedziałem się o Farcie :) lecz podejrzewam iż "fart" nick wziął się stąd iż ma farta w csie xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dowiedziaĹem siÄ ciekawych rzeczy o farcie 

A ja dowiedziaĹem siÄ, Ĺźe znajdziesz pewnÄ pracÄ w kopalni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.