Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Tiger-Swat

Wywiadzik z THE Myszaty :)

Rekomendowane odpowiedzi

ID-10085699.jpg

Redakcja:Witam CiÄ bardzo serdecznie i dziÄkujÄ, Ĺźe zgodziĹeĹ siÄ na ten wywiad. 

Myszaty: TeĹź Cie Witam i nie mogĹem siÄ troche doczekaÄ tego dnia ^.^

Redakcja: To bardzo siÄ cieszÄ :D Na poczÄtek powiedz nam parÄ sĹĂłw o sobie?

Myszaty: Jestem Piotrek mam 18 lat jestem z okolic Ĺťywca 

Redakcja: Hoho dorosĹa osoba, nie trzeba siÄ chowaÄ z browarem przed rodzicami xD | JesteĹ na tej serwerowni od kilku miesiÄcy, co ciÄ sprowadziĹo tutaj?

Myszaty: SzukaĹem z kumplem dobrego CODa po kilku chwilach na Arenie serwer  bardzo przypadĹ mi do gustu 

Redakcja: To fajnie :D Co myĹlisz o poziomie gry i atmosferze panujÄcej na serwerach?

Myszaty: Atmosfera nieziemska :D grajÄ tu naprawde w porzÄdku ludzie z ktĂłrymi moĹźna poĹmiaÄ siÄ na forum jak i serwerze :)

Redakcja:  Jakie sÄ Twoje relacje z administratorami cs-arena.eu? 

Myszaty: MyĹle, Ĺźe sÄ w porzÄdku preferuje ĹźyÄ w zgodzie niĹź kĹĂłciÄ siÄ o róşne pierdoĹy ;)

Redakcja: Bardzo fajnie. Czy bÄdziesz w przyszĹoĹci ubiegaĹ siÄ o nowÄ funkcjÄ?

Myszaty: Czas pokaĹźe ale raczej moje obecne kolorki mi wystarczajÄ :)

Redakcja: No zobaczymy. Powiedz skÄd pomysĹ na taki nick?

Myszaty: Od pewnego zwierzÄtka :D

Redakcja: Myszka? :D Opowiesz nam o swoim hobby :)

Myszaty: Taki Lemur Myszaty jest.

50e89f8411b23.jpg

Myszaty:  O moim Hobby nie powiem za wiele bo co tu duĹźo mĂłwiÄ otóş od maĹego chodze po lesie i chodze na grzyby sprawia mi to duĹźÄ przyjemnoĹÄ wtedy nikt mi nie mĂłwi co mam robiÄ :D

grzyby_zbieranie2.JPG

Redakcja: Ooo Ja teĹź lubiÄ zbieraÄ grzyby. Bardzo fajne zainteresowanie.  Kogo z CS-Arena.eu polubiĹeĹ najbardziej a kogo znasz w realu? :)

Myszaty: PolubiĹem wszystkich a najbardziej Farta bo jako pierwszego go poznaĹem. A w realu znam tylko jednÄ osobe czyli Primo. Taki maĹy Botek :D

Redakcja: Hehe. Czy masz swoje ulubione piosenki? 

Myszaty: No niestety ale nie, szybko mi siÄ nudzÄ i szukam innych :

Redakcja: Szkoda. Czy mĂłgĹbyĹ podaÄ z 2 piosenki ktĂłre bardzo Ci siÄ spodobaĹy dla naszych ukochanych czytelnikĂłw :D

Myszaty: Kurde :D Ĺźadna nie moĹźe mi przyjĹÄ do gĹowy 

Myszaty: dobra mam

Myszaty: AC/DC - Thunderstruck i AC/DC - Back in Black Ĺźe mi to do gĹowy nie przyszĹo 

Redakcja: Przyjacieluu najbardziej podoba mi siÄ wĹaĹnie  AC/DC - Back in Black :) | Jakie masz plany na przyszĹoĹÄ?

Myszaty: A widzisz :D . O przyszĹoĹci raczej nie myĹle najpierw musze szkoĹe skoĹczyÄ troche mi jeszcze zostaĹo a potem bÄdÄ myĹlaĹ co dalej ;)

Redakcja: :D Czy zdarzyĹa Ci siÄ kiedyĹ sytuacja, ktĂłrÄ teraz wspominasz z uĹmiechem na twarzy?

Myszaty: Tak,(to byĹo z 10lat temu) nie bÄdÄ sie rozpisywaĹ ale tak z grubsza: jak byĹem maĹy poszedĹem z kolegami do apteki chceliĹmy coĹ kupiÄ i oczywiĹcie ja zaczoĹem pierdzieliÄ wkoĹcu nie sprzedali nam nic wychodzÄc zfrustrowany  pod nosem jÄ troszke zwyzywaĹem ona na moje nieszczÄĹcie to sĹyszaĹa i zaczeĹa mnie goniÄ do wyjĹcia jak jÄ za plecami zobaczyĹem maĹo zawaĹu nie dostaĹem i spierdzelaĹem tak szybko, Ĺźe byĹy tylko gĹÄby kurzu :D. Do dzisiaj nie wrĂłciĹem do tej apteki

Redakcja: Hahahha xD leĹźÄ i nie wstajÄ :D Masz moĹźliwoĹÄ cofniÄcia czasu xD .Czy zmieniĹbyĹ coĹ w swoim Ĺźyciu ?

Myszaty: Nie po szedĹbym do tej apteki tego dnia to by mi starczyĹo :D

Redakcja: WiedziaĹem Ĺźe to napiszesz xDD | Czy masz ulubionych aktorĂłw?

Myszaty: Jasne, Ĺźe mam :)  Jackie Chan, Jason Statham, Sylvester Stallone,Harrison Ford,Russell Crowe

Jason-Statham.jpgsylvester-stallone-picture-3.jpgHarrison_Ford.jpg356853.1.jpg

Redakcja: Jackie Chan, Jason Statham, Sylvester Stallone Pjona brachu xD Czy masz ulubiony film? :D

Myszaty: MĂłj ulubiony film to Gladiator polecam gorÄca ;)

Redakcja: Okej obejrzÄ :D  | Czy masz/ miaĹeĹ zwierzÄtko?

Myszaty: Mieszkam w bloku wiÄc o zwierzÄtko trudno ale miaĹem kiedyĹ rybki

z3061533Q,Rybki-akwariowe.jpg

Redakcja: Masz moĹźliwoĹÄ zamieszkania w dowolnym miejscu na ziemi. Gdzie by to byĹo ? :D

Myszaty: Na pewno nie byĹo by to miasto, poniewaĹź nie lubie harmidru raczej wybraĹbym jakieĹ Hawaje :D

plaza1.jpg

Redakcja: Wiesz co dobre :D Czy zajmujesz siÄ jakimĹ sportem?

Myszaty: Czasami siÄ coĹ pogra ale, Ĺźeby tak codziennie to nie ;)

Redakcja: Jaki sport najbardziej Ci siÄ podoba? :D

Myszaty: PiĹka noĹźna i piĹka rÄczna

pilka-nozna.jpg 363531_m644.jpg

Redakcja: :) Wywiad niestety dobiega koĹca. Czy chciaĹbyĹ kogoĹ pozdrowiÄ?

Myszaty: Tak Tate xD. A tak na serio to Primo i niech sie szykuje na wywiad bo nalegam na to :P

Redakcja: OczywiĹcie :D | DziÄkujÄ za pozdrowienia i za wywiad, oczywiĹcie rĂłwnieĹź do pozdrowieĹ siÄ doĹÄczam. MiĹego wieczoru. CzeĹÄ :)

Myszaty: Wzajemnie ^^

MyĹlÄ Ĺźe siÄ spodoba :D LiczÄ na + :)

P.S Nie wiem dlaczego jest taki odstÄp pomiÄdzy Lemurem a tekstem xD

end-title-590.jpg

• Upvote 14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wywiad jest bardzo fajny, śmieszny. Sporo się dowiedziałem o Myszatym, od teraz jest dla mnie mort hahaha :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U Myszaty grzybiarz :D Szkoda Ĺźe nie masz na imiÄ MichaĹ bo musiaĹbym wstawiÄ takie fajne zdjÄcie :P a za wywiad +

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo Ĺadny wywiad :) minusem jest tylko to ,Ĺźe Myszaty to nudziarz i to rozwala wywiad :D

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad bardzo ciekawy ;)

MaĹa uwaga, 

Redakcja: Hoho dorosĹa osoba, nie trzeba siÄ chowaÄ z browarem przed rodzicami xD | JesteĹ na tej serwerowni od kilku miesiÄcy, co ciÄ sprowadziĹo tutaj?

Nie "serwerowni", tylko sieci :)

Pozdro!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.