Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Tiger-Swat

KrĂłtki wywiadzik z RafalJestem.

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png

Redakcja: Witam CiÄ bardzo serdecznie i dziÄkujÄ, Ĺźe zgodziĹeĹ siÄ na ten wywiad.

RafalJestem: RĂłwnieĹź witam, Ĺźaden problem ;)

Redakcja: Na poczÄtek powiesz nam parÄ sĹĂłw o sobie?

RafalJestem: Mam na imiÄ RafaĹ, mam 19 lat, mieszkam w KierzkĂłwie (WieĹ w Zachodniopomorskim).

Redakcja: Bardzo fajne imiÄ :D Jak trafiĹeĹ na CS-Arena.eu?

RafalJestem: To byĹo juĹź kawaĹek czasu temu, jak upadĹa inna sieÄ na ktĂłrej graĹem. WyszukaĹem losowy serwer only dd2, wszedĹem na serwer i FaRt. zrobiĹ mi ssy i zarejestrowaĹem siÄ aby je wstawiÄ i tak juĹź zostaĹem do tej pory ;)
RafalJestem: Jestem na arenie od paĹşdziernika 2014 ;)

Redakcja: To bardzo fajnie Ĺźe z nami jesteĹ :D Bardzo czÄsto wĹaĹnie po ss'ach juĹź siÄ zostaje :D Czy miaĹeĹ admina na serwerze Only DD2?

RafalJestem: No ja miaĹem okoĹo 15 razy tutaj ssy pod róşnymi nickami, nawet pierwszym razem nie dostaĹem ub z powodu czarnych ssĂłw, ale to stare dzieje, sprawa zostaĹa juĹź wyjaĹniona i rozpatrzona na mojÄ korzyĹÄ (Arena dba o kaĹźdego gracza). :D

RafalJestem: Tak miaĹem admina na tym serwerze, ale juĹź nie mam :)

Redakcja: Ja to nie wytrzymaĹbym tyle ss'Ăłw xD Co skĹoniĹo CiÄ do zĹoĹźenia podania na admina?

RafalJestem: PrzywiÄzaĹem siÄ do tego serwera, grajÄ tu na prawde fajni ludzie. Po takim czasie juz sie nawet nie wchodzi dla samej gry ale zeby tez pogadaÄ z tymi wszystkimi osobami ;) WstawiÄ ssy to chwilka, a nie mam nic do ukrycia :) Do zĹoĹźenia podania skĹoniĹo mnie to co kaĹźdego admina - denerwuje mnie gra z czitami. Przez pewnien czas spedzalem duzo czasu na serwerze wiÄc kupiĹem steama i zĹoĹźyĹem podanie. :)

Redakcja: No takich cziterĂłw trzÄba tÄpiÄ, co w tym fajnego Ĺźe widzisz ludzi przez ĹcianÄ lub walisz czÄgle banie :D KtĂłrych uĹźytkownikĂłw CS-Arena.eu polubiĹeĹ najbardziej?

RafalJestem: Nie chciaĹbym nikogo faworyzowaÄ, przez ten czas poznaĹem na prawde duĹźo osĂłb. WiekszoĹÄ z nich nawet juĹź tu nie gra, a szkoda :/ Fakt mĂłgĹbym wymieniÄ kilka nickĂłw ktĂłre zapadĹy mi w pamiÄci lub z obecnej ekipy, ale zostawie je dla siebie. :)

Redakcja: Dobrze rozumiem :) Jakiej muzyki sĹuchasz ?

RafalJestem: SĹucham reggae, czasem zdarzy siÄ, Ĺźe jakiĹ rap, ale to bardzo rzadko. Kocham reggae, to moja muza ;3

Redakcja: Czy mĂłgĹbyĹ podaÄ kilka ulubionych utworĂłw dla naszych czytelnikĂłw? :D

RafalJestem: Ohh to bÄdzie trudne. Podoba mi sie na prawde duĹźo utworĂłw, ale mogÄ podaÄ kilka utworĂłw:

RafalJestem: 

RafalJestem:

RafalJestem:

RafalJestem:

Redakcja: Czy masz ulubiony film?

RafalJestem: Nie mam. Podoba mi siÄ wiele filmĂłw i ciÄĹźko wybraÄ ten jeden ulubiony, ale polskie komedie takie jak "Kiler", "ChĹopaki nie pĹaczÄ", "Kariera Nikosia Dyzmy" i tym podobne sÄ Ĺwietnie i lubie do nich wracaÄ ;)

Redakcja: ChĹopaki nie pĹaczÄ teĹź mi siÄ podobajÄ, moĹźna siÄ trochÄ poĹmiaÄ :D Powiedz mi jakie masz hobby? :)

RafalJestem: Jak kaĹźdy prawdziwy facet, piĹka noĹźna! Ponadto wiadomo csik i inne gry i muzyka ;)

pilka-nozna-mini.jpgcs-free.png

Redakcja: Czy chodzisz na jakieĹ treningi z piĹki noĹźnej?

RafalJestem: Nie chodze, gram rekreacyjnie z przyjaciĂłĹmi. W mojej miejscowoĹci niestety nie ma druĹźyny, a szkoda bo wtedy na pewno bym w niej graĹ ;) Miejmy nadzieje, Ĺźe kiedyĹ bÄdzie reaktywacja Zrywu KierzkĂłw!

Redakcja: No miejmy nadziejÄ :)  UwaĹźasz, Ĺźe nasza sieÄ jest idealna czy trzeba coĹ w niej zmieniÄ?

RafalJestem: Nie, nie jest idealna i pewnie nigdy nie bÄdzie. Tak jest ze wszystkim. Na arenie najwiÄkszym obecnym problemem jest maĹa liczba graczy. Kiedys tych graczy byĹo wiÄcej, ale administracja zbiera fundusze na reklame serwera i mam nadzieje, Ĺźe uda siÄ je zdobyÄ.

Redakcja: No trzeba(jeĹźeli ktoĹ moĹźe) teĹź pomĂłc administracji w tym :)

Redakcja: Wywiad niestety dobiega koĹca. Czy chciaĹbyĹ kogoĹ pozdrowiÄ?

RafalJestem: Pozdrawiam wszystkich graczy i caĹÄ administracjÄ areny. :)

Redakcja: DziÄkujÄ za pozdrowienia i za wywiad, oczywiĹcie rĂłwnieĹź do pozdrowieĹ siÄ doĹÄczam. MiĹego wieczoru. CzeĹÄ :)

RafalJestem: Wzajemnie, czeĹÄ :)

Mam nadziejÄ Ĺźe spodobaĹo siÄ :) Zostaw + :D

Pozdrawiam
Tiger

• Upvote 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Synek REGGEA <3  , Leci +  ,Ale mam pare uwag . JakbyĹ prowadzil teĹź trochÄ zabawnie . Wiesz tam jakiĹ zÄrcik od czasu do czasu nieduĹźy . Jak to czytalem to nawet nawet , ale tego humoru mi troche zabrakĹo / 

Dobra postaram siÄ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Synek REGGEA <3  , Leci +  ,Ale mam pare uwag . JakbyĹ prowadzil teĹź trochÄ zabawnie . Wiesz tam jakiĹ zÄrcik od czasu do czasu nieduĹźy . Jak to czytalem to nawet nawet , ale tego humoru mi troche zabrakĹo / 

Tak troche w stylu Karola Strasburgera :D 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe dobre dobre :D

Rafalku poznalem Cie bardziej xD

Napisz kiedys do Mnie na PW/Steam

zawsze mozna dac wywiada xD

Dogadamy sie TigerBOT xD

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.