Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Tiger-Swat

   Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

   Drodzy użytkownicy!
   Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
   Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
   Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
   Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie

MaCiuLa

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  578
 • Wpisy chatbox

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Zawartość dodana przez MaCiuLa

 1. Cheater

  Dzięki za zgłoszenie. #BANNED
 2. SSY poczatek konca

  Kolego ja Ci zrobiłem ss. Po drugie nie obrażaj z łaski swojej. Kultury trochę, UB.
 3. Chyba 17, a nie długo 18, ale dobra to tylko internet XD Co do podania to na tak, byłeś najlepszym zbieraczem kolorów tej sieci ( Osobiście pluje xD ) No nie wiem co napisać, staż masz także bez problemowo.
 4. [ZAMKNIĘTY]Spaleniec nr 2

  No słabo słabo. Jednak dowody wystarczające. Banned. #Zamek
 5. [ZAMKNIĘTY]Spaleniec nr 1

  Banned. #Zamek
 6. Mój człowiek, ratowałem Cię w najgorszych momentach xD. Ja mam nadzieję że z ''dobrym humorem'' wróciłeś jeśli wiesz o co mi chodzi :) Co do podania to not bad not bad nie powala, jednak byłeś tu z nami, dawałeś radę itd,itp można tak wymieniać bez końca. Jestem na tak !
 7. StaĹź 2 tygodnie ? Przegrane 12 minut mhm. Konto na forum nawet godziny nie ma. Mimo iĹź adminĂłw chwilowo nie to i tak podanie muszÄ odrzuciÄ bo twoja aktywnoĹÄ na serwerze jest praktycznie 0. Popraw aktywnoĹÄ na forum jak i w grze i dopiero wtedy startuj na stanowisko admina. #Zamek
 8. KalI V3.exe dd2 wh

  Dowody wystarczajÄce. BANNED. #Zamek
 9. twoja stara wh codmod

  Tutaj rĂłwnieĹź brak paczki w linku ktĂłry podaĹeĹ. #Zamek
 10. Dragos cod mod aim

  Brak paczki w podanym linku. #Zamek
 11. hezi codmod aim_upsidedown

  Stary temat. #Zamek
 12. aim + wh

  BANNED. #Zamek
 13. To jak bÄdziesz miaĹ steam bo nie widzÄ ĹźebyĹ go podaĹ, twoje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Chwilowo zamykam i na przyszĹoĹÄ pamiÄtaj aby nie wypowiadaÄ siÄ we wĹasnym podaniu. W razie czego uwagi kieruj do mnie na PW lub innych moderatorĂłw i rang wyĹźszych.
 14. Sk�adka

  Temat do zamkniÄcia. Napisz na prywatnej wiadomoĹci do Lucasa w sprawie skĹadki.
 15. Arena

  Obecny czas jest najsĹabszy wiadomo ale Krzysiek dobrze wyjaĹniĹ czemu. JeĹźeli mam mĂłwiÄ za siebie jestem codziennie na dd2, do czasu kiedy byĹ COD teĹź wchodziĹem takĹźe aktywnoĹciÄ z mojej strony nie ma co siÄ martwiÄ. Kwestia skĹadek, jeĹli chcemy Ĺźeby ta sieÄ jeszcze przetrwaĹa to jest to nieuniknione. Tak na prawdÄ musimy sami sobie odpowiedzieÄ co dalej i w ogĂłle. Ja od siebie mogÄ zawsze kawaĹek chleba doĹoĹźyÄ i DD2 powinno znowu rozkwitnÄÄ. OkreĹlmy w tym temacie cenÄ skĹadki caĹoĹciowej na DD2 i niech reszta siÄ wypowie czy ma moĹźliwoĹÄ wpĹacenia tego grosza na serwer. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy jest dalszy sens, kaĹźdy musi indywidualnie to przemyĹleÄ. Tyle ode mnie ! :)
 16. MTA San Andreas

  Brak aktywnoĹci. #Zamek
 17. Rigg ub

  SS czyste. UB !
 18. Maciula myslalem ze jestes normalny xD

  Izi za wzĂłr nie Ty miaĹeĹ dostaÄ tego bana. Masz UB bez spin :)
 19. SSY CrasheR

  SS czyste. UB !
 20. WrĂłcisz na pewno :) MiĹego ! :D
 21. Kwa[B] BAN only DD2

  JeĹli dostaĹeĹ bana z powodem wstaw ss to te ss musisz mieÄ bo po prostu zostaĹy Ci zrobione. Inna strona sytuacji, jeĹli poleciaĹ perm tylko o zĹym powodzie co automatycznie powoduje sprawdzenie demka przez admina banujÄcego i ma na to 24h. Co do zachowania admina pogadam z nim jak widaÄ nie pierwsza sytuacja kiedy robi co mu siÄ Ĺźywnie podoba..
 22. BBa_Suchy ban od Znany Cytryn

  W bansie nie ma Ĺźadnego bana na dzieĹ 19.04.2017 czyli dzisiejszy. Czy na pewno masz bana ? Upewnij siÄ wchodzÄc na cs.
 23. G3NDZ1U

  Automatyczna wiadomoĹÄ! Ten temat zostaĹ przeniesiony z "serwery counter-strike 1.6 â CS-Arena.eu Only DD2 â DD2 Skargi" do "strefa banĂłw â Cheaterzy". JeĹźeli siÄ z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Administracja forum rozpatrzy temat ponownie. Administracja CS-Arena.eu
 24. G3NDZ1U

  Nawet aim nie tylko wh :D DziÄki za zgĹoszenie nastÄpnym razem pisz go w dziale ''Cheaterzy''. PrzenoszÄ i zamykam.
 25. Ab ??

  Automatyczna wiadomoĹÄ! Ten temat zostaĹ przeniesiony z "serwery counter-strike 1.6 â CS-Arena.eu Only DD2 â DD2 Uwagi / Propozycje" do "Archiwum â Kosz". JeĹźeli siÄ z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Administracja forum rozpatrzy temat ponownie. Administracja CS-Arena.eu
×